Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περίεργα βίτσια ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 10 Οκτωβρίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    H Aσημούλα, έφηβη, πάνω στα ντουζένια της.
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    Το κατωθι θεωρω πως θα λυσει απαξ δια παντος το χρονιζον ζητημα της Ασημουλας.

    ΓΙΔΑ ΒΡΑΣΤΗ ΜΕ ΠΛΗΓΟΥΡΙ

    ΥΛΙΚΑ
    Γίδινο κρέας
    Σιτάρι κομμένο
    Λάδι
    Πιπέρι κόκκινο
    Αλάτι
    Ντοματοπολτός
    Φυτίνη
    Κρεμμύδια

    ΕΚΤΕΛΕΣΗ
    Σωτάρουμε το κρεμμύδι με το λάδι. Ρίχνουμε μέσα στην κατσαρόλα το κρέας, το αλάτι και το πιπέρι και ανακατεύουμε καλά. Στη συνέχεια προσθέτουμε τον ντοματοπολτό και το ανάλογο νερό για να βράσει το κρέας. Αφού βράσει το κρέας το αφαιρούμε από την κατσαρόλα. Στο ζωμό του κρέατος που βράζει ρίχνουμε σιγά-σιγά το πλιγούρι (το οποίο έχουμε διαλύσει σε κρύο νερό για να μη σβολιάσει). Το αφήνουμε να βράσει σε σιγανή φωτιά, μέχρι να πιει το νερό του. Χρειάζεται προσοχή να μην κολλήσει. Στο τέλος καίμε την φυτίνη με το πιπέρι και ζεματάμε το πλιγούρι. Προσέχουμε να μείνει το πλιγούρι σπυρωτό.
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Το αίτημα της γνωστής φράξιας μού πέφτει βαρύ στο στομάχι...Πιο πιθανό είναι να φάω τα μουστάκια μου, την Ασημούλα όμως, όχι, ποτέ των ποτών!
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Περίεργα βίτσια...

    Γυναίκες που λιώνουν σαν τη ζάχαρη στη χρυσή βροχή.
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μου θυμισες κατι πολυ αστειο ...
    ειχε βαλει τοσο μακιγιαζ στο προσωπο της , που με το "ντουζακι" , αυτο αρχισε να φευγει και εμοιαζε με κομαντο , σαν τον Μαρλον Μπραντο στο "Αποκαλυψη τωρα" .... (ναι .. ειχε και λιγο μαγουλακι)
     
  6. cruelest

    cruelest Regular Member

    Τα καταφέρνεις μόνη σου ή θέλεις βοήθεια; (ψάχνω την καλή πράξη της ημέρας, είναι και Κυριακή σήμερα)  
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    ΦΥΤΙΝΗ ... το τέλειο δια(σ)τροφικό βίτσιο! μπράβο βρε! μας έφτιαξες πάλι σήμερα!

    Και μετά λένε ότι τα ταγκά στα Παρίσια εκπαιδεύουν! τίποτις δεν μαθατε πια;!;!;!! Μα, τίποτις;!!!!!!!!!1
    με απογοητεύετε !!!!!!
     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2008
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    Φυτίνη;
    Εμείς φρέσκο βούτυρο Νορμανδίας χρησιμοποιήσαμε σε εκείνη τη σκηνή. Το είχε φτιάξει μόνος του ο Bernando. Να μάθετε να (τον) τρώτε γαλατικώ τω τρόπω - με ιταλοπρεπείς αποχρώσεις.
    Marlon - Maria

    A propos: Χάθηκε και η pure!
    Μην είδατε την pure;
    Τί θ' απογίνουμε δίχως innocence, εν μέσω ανωμάλων;
     
  9. Δεν ξέρω αν θεωρείται βίτσιο, εμένα μου φάνηκε περίεργο.... Να τελειώνει κάποιος σε άπλυτα εσώρουχα.
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    Χωρίς να λερωθούν;
     
  11. Re: Απάντηση: Περίεργα βίτσια ...

    Ε δε νομίζω...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Περίεργα βίτσια ...

    αρρωστημενο μου ακουγεται δν μπορω να το φανταστω,αηδια.εδω γελανε..