Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περίπου στους 13 πόντους το μήκος του πέους σε στύση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Wolverine, στις 5 Μαρτίου 2015.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...και το άλλο, του @Arioch ;
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    και 13 εκ.(τουλάχιστον) 
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στην assembly μετράμε με NOPs  
     
  4. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Γι' αυτό γινόμαστε με την πάροδο του χρόνου όλο και πιο ρομαντικοί ... Κάποτε ήμασταν έτσι ....
     
    και τώρα κάπως έτσι .... χαχαχα !!! Μα που πήγαν όλοι οι πόντοι μας ???
     
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    για να δούμε.
    Ο προηγούμενος τον είχε τεράστιο, εγώ δεν τον έχω. Για 'μενα παράτησε τα πάντα, πήρε ένα πούλμαν κι ένα πλοίο 5 χρόνια αφού είχαμε χωρίσει. Αυτός ο ρομαντισμός μου αρκεί. Α και ήταν skinny, με στήθος πλάκα και πεσμένο κώλο. Αυτά
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  8. cypherth81

    cypherth81 New Member

    Σημασία έχει ο τρόπος με τον οποίο σε παίρνει η Κυρία σου νομιζω.πως χρησιμοποιεί ως προέκταση του κορμιού της το strap.και Πως σε ανάβει εγκεφαλικα
     
  9. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Σαδιστρια