Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 5 Μαρτίου 2012.

  1. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!



    Λοιπόν άντερ,.....επαναλαμβάνω πολύ ωραίες οι καλτσούλες ....δεν λέω....

    αλλά με την φωτό που ποστάρησες, το μάτι μου πάει κατευθείαν στον κώλο της  

    έχω άδικο ρε γαμώτο ..? ...όχι πες μου .έχω άδικο ...?  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!


    [ame="[/ame]
     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Η συγκεκριμένη δεν μου αρέσει, αλλα και για μένα οι ζαρτιέρες είναι ότι πιο αισθησιακό μπορεί να φορέσει μια γυναικα.

    Ας φοράει ότι άλλο θέλει, το πρώτο πράγμα που θα προσέξω θα είναι οι ζαρτιέρες.
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!



    Για κάνε μας μια γλαφυρή περιγραφή ....? 
     
  5. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!


    ΚΑι οι ζαρτιέρες και οι κάλτσες με σιλικόνη που δείχνεις μου αρέσουν πολύ!

    Ευχαριστώ!!!
     
  6. Selene

    Selene New Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    @ Master Perris @ GCHL @woohoo: Σας ευχαριστώ Κύριοι, χαίρομαι που σας άρεσαν!
    @Emiris εντάξει λοιπόν, σας αφιερώνω ένα ωραίο σκηνικό με πολύ περιτύλιγμα και ποικιλία για να ξεδιπλώσετε. Είναι λίγο λευκό αλλά σκεφτείτε ότι όσο πιο λευκό είναι το σκηνικό τόσο μεγαλύτερο το potential των δυνάμεων διαφθοράς στην ανατροπή του. Έχετε δηλαδή δουλειά να κάνετε.
     

    Επίσης θα ήθελα να αναφέρω το παρακάτω, χρηστικό εσώρουχο για τις κυρίες του forum. Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά ο αστικός μύθος λέει ότι έχει καλή συμβολή στη διέγερση -λόγω της τριβής- καθώς περπατάς ή αν φοράς στενό τζιν. Νομίζω θα δίνει και μια διαφορετική νότα κατά την αιδοιολειχία η το spanking ίσως? Εγώ πάντως αν ήμουνα Κυρίαρχος και όντως το στρινγκακι αυτό δουλεύει, θα αγόραζα κανα δυό. Θα την έβαζα να το φοράει όλη μέρα για δυο τρεις βδομάδες, θα τη χρησιμοποιούσα μόνο για στοματικό, τελείωμα στο πρόσωπο ή δε ξέρω εγώ τι άλλο -όχι όμως διείσδυση- μέχρι να πέσει στα πατώματα να κλαίει και να με παρακαλάει. Το story αναφέρεται στο τρόπο χρήσης του προϊόντος δεν είναι δικό μου και οι ανεπιθύμητες ενέργειες είναι να γίνει καμία στραβή και να ενδώσει στον διευθυντή της κατά τη διάρκεια της ημέρας αλλά όποιος έχει αντοχές παρακαλώ να δοκιμάσει και να μας πει.
     

     
     
  7. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Είσαι φανταστική!  
    Σίγουρα σε κάποια προηγούμενη ζωή σου δεν υπήρξες άντρας? 
    Τέτοια γνώση στο τι αρέσει σ' εμάς τους άντρες, με την ανάλογη συνοδευτική κι ερεθιστική απόδοση του λόγου, κάπου εκεί μας παραπέμπει.
    Εκτός κι αν τόσο μικρή δηλώνεις γνώστης της αντρικής ψυχής  
    Να είσαι καλά και πάντα τέτοια να μας δείχνεις. χαχαχα!
     
  8. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!



    Πολύ ωραίο θέαμα, το βαθμολόγησα δεόντως.
    Τί ωραία που περιποιούνται τα κορίτσια μου στο Εμιράτο αυτή που διάλεξα για τη βραδιά μου ...
     
  9. Selene

    Selene New Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Δυστυχώς, παρατηρώ ότι δεν φαίνεται πολύ καλά η φωτό στο post…η λευκή γραμμή στο εσώρουχο είναι μια σειρά από πέρλες (όχι αληθινές είπαμε..) 
     
  10. Selene

    Selene New Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Δεν ξέρω…έχω διαβάσει τα παλαιότερα φορουμ σας και ίσως έχω μπει στο νόημα? Ένστικτο είναι περισσότερο:nod:
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Να ένα ανοιξιάτικο ιδιαίτερο σετ εσωρούχων το οποίο δεν το χαρακτηρίζεις σέξυ, όμως εμένα μου αρέσει πολύ.




     
     
  12. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Περί γυναικείων εσωρούχων φορεμένα από γυναίκες, αποκλείστηκα!

    Και κάτι καθημερινό, χωρίς πολλά-πολλά: