Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί εντολών..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Kitten, στις 12 Ιουλίου 2020.

  1. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Ποια εντολή που δώσατε/πήρατε έμεινε χαραγμένη στην μνήμη σας και γιατί;
     
  2. Grizos Lykos

    Grizos Lykos Regular Member

    Στον έλεγχο οργασμού!Να της έχει γίνει βίωμα και συνήθεια να έρχεται σε οργασμό αποζητώντας την εντολή .<< Χύσε τώρα >>!Και να το κάνει σε λίγα δευτερόλεπτα.Είναι απίστευτο και μαγικό!Μόνο όποιος το βιώσει μπορεί να το καταλάβει και να το δεχτεί.Νιώθω ότι ελέγχω μυαλό και σάρκα σε αυτή την περίπτωση.Ένα πολύ δυνατό εργαλείο στα χέρια μου.
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2020
  3. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

       
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Χυσε τώρα, τσούλα ή θα σε χαρισω στους γύφτους.

    Μαγικό.....
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2020
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Η εντολή που μένει πάντα χαραγμένη στη μνήμη μου είναι η ίδια (που έδωσα και πήρα εννοώ). Και αυτή είναι μια λέξη: ένα κοφτό, απότομο και αυστηρό «γδύσου»! Το γιατί μην με ρωτήσεις! Άβυσσος!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ένας εμεινε 
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    - Γιατί σταμάτησες;
    - Πόνεσε το χέρι μου!
    - Σκάσε και βάρα, δεν είσαι ο μόνος σαδιστής εδώ.
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Κλείσε τα μάτια και φέρε τα χέρια πίσω. Στα χέρια μπήκαν χειροπέδες κι έφερα τα χέρια μου το ένα στο λαιμό της και με το άλλο την κράτησα γύρω απ’ την κοιλιά. Προχώρα προς τα ‘κει που σε πάω. Προχωρήσαμε. Και σταμάτησα. Γύρε ζήτησα και την έσπρωξα απαλά. Συνέχισα να την κρατάω με τον ίδιο τρόπο. Πως αισθάνεσαι; Ασφαλής. Άνοιξε τα μάτια. Από κάτω, μπροστά όλη η απόσταση απ’ τον 5ο στο δρόμο. Πως αισθάνεσαι; Ασφαλής.


    Τι το ιδιαίτερο; Η ίδια η εντολή δεν έχει καμιά σημασία, χωρίς το από που ξεκίνησες και πως ήταν τότε.
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Πολλες...αλλωστε καθε εντολή μου αποκτά διαφορετικό νοημα και "ντύνεται" με διαφορετικά συναισθήματα που την κάνουν αξέχαστη, με κάθε ερωμένη μου.

    Με απλά λόγια...αξέχαστη μια εντολή την κάνει αυτός που την εκτελεί και οχι αυτός που την λέει. Συνεπώς...
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δείξε μου τον κώλο σου
     
  11. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Εμπιστοσύνη!
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Επικοινωνία, εμπιστοσύνη.