Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί παρενοχλησης.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Νόμος' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 20 Ιανουαρίου 2017.

  1. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    "χωριατάκι" στα 18 μου στην Αθήνα νόμιζα θα σώσω τον κόσμο, τις έφαγα από ΄4 μαντραχαλέους γι παρόμοια περίπτωση, μπροστά σε απαθές πλήθος, άστο 
     
  2. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    οι αντρες προσπαθειστε να κατανοησετε μια απλη λεξη... το προκαλεσε.. ποσες φορες δεν το νιωσατε? να σας προκαλει μια "αγνωστη" παρουσια? η λεπτομερεια ειναι στην εγκρατεια.. οι περισσοτεροι θυτες αυτο εχουν στηνακρη της γλωσσας.. με προ(σ)καλεσε.. ειτε η σταση του σωματος ειτε το αφηρημενο βλεμμα που επεσε κατα λθος πανω τους.. κι αναφερομαι στα συμβαντα που γινονται αυθαιρετα στιγμιαια.. οταν περναμε χρονο με τους θυτες μας η εστω μεχρι να γινουν χτιζουμε σχεσεις.. ειτε δασκαλος ειτε οικογενειακος φιλος.. αυτοι πατανε σε αλλες βασεις..
     
  3. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Απίστευτο περιστατικό , στην αρχή για παρενόχληση το είδα. Βουκουρεστίου , βραδάκι , πέφτω σε σε σε ένα "πηγαδάκι " με κόσμο που παρακολουθούσε, όπου στη μέση ένας άντρας πεσμένος κάτω έχει αγκαλιάσει τα πόδια μιας κοπέλας, αυτή τον έχει ταράξει στις κλωτσιές, εντελώς αυθόρμητα τρέχω μπαίνω στη μέση (τρώω και μια δυνατή με τη μύτη του τακουνιού). Στην πορεία αντιλήφθηκα τι συνέβαινε. Ήταν αδέλφια, η κοπέλα τραβεστί κι ο πεσμένος ικέτευε να γυρίσει στο σπίτι...., ενω "αυτή" τον κλωτσούσε φωνάζοντας άσε με στο παληκάρι που κλαίγοντας παρακαλούσε να γυρίσει στο σπιτι και να τα ξεχάσουν όλα. Τραγικό! Σοκαρίστηκα, ξέχασα και την καλαμιά που δέχθηκα  . Εκείνο το απελπισμένο"αδελφέ μου γύρνα στο σπίτι κι όλα θα φτιάξουν" ηχεί ακόμη στ αυτιά μου
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ήθελα να σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις τοποθετήσεις σας. Να είστε καλά.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το λάικ το έβαλα για λογαριασμό όλων των ηλιθίων που έχουν μπει στο λούκι να τους περάσει από το μυαλό "το προκάλεσε"...
    Αν και θεωρώ, αν μη τι άλλο, περιττό ίσαμε και άκομψο, να δηλώσω κάτι που δεν έχω εμπλακεί ποτέ στο σκεπτικό του...
    Αλλά έτσι για το γαμώ το...
    Και για όσους από εδώ μέσα, εξ όσων γνωρίζω, θα μπορούσαν να το δηλώσουν ευθαρσώς και χωρίς φρίλια...
    Αν και είμαι σίγουρος πως οι πιο πολλοί θα διερρήγνυαν τα ιμάτιά τους με τέτοιου είδους επιλογές, ένεκα δεν τση αφορούν οι μαλάκες...
    Μην κάνετε λάικ σε αυτό το ποστ... Θα εκνευριστώ πάρα πολύ...
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θυμώνω απίστευτα πολύ κάθε φορά που δέχομαι σεξουαλική παρενόχληση είτε από άνδρα είτε από γυναίκα.
    Ομολογουμένως οι άνδρες είναι περισσότεροι.
    Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση σε fetish event, δεν έφτανε η ευγενική μου εξήγηση και άπλωσε το χερι του πάνω μου.
    Του ριξα ένα βλέμμα γεμάτο μίσος και απαίτησα να με αφήσει.
    Μάλλον είδε και κάτι άλλο στο μάτι μου , μειδίασε και με άφησε .

    Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση κ αλλες φορές με τη πιο πρόσφατη πριν ένα χρονο( στην Ηγουμενίτσα όπου σπουδαζα) απο 3 άνδρες. Ο ένας απείλησε και να με χτυπήσει άσχημα.
    Επειδή αρνήθηκα να συμμετέχω σε παρτουζα .
    2 χρόνια δήθεν φιλαρακι χωρίς όμως κανένα μα κανένα δικαίωμα από μέρους μου.
    Δηλαδή αν είναι δυνατόν το θράσος μερικών ανθρώπων, η ηλιθιότητα τους είναι εξοργιστική.
    Το μόνο που με κράτησε από το να τον χτυπησω ήταν ότι θα με έβρισκαν στάνταρ σε χαντάκι την άλλη μέρα .
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ευτυχώς όχι σημαντικές παρενοχλήσεις που δεν μπορούσα να αποφύγω μετακινούμενη λίγο πιο πέρα. Αυτές που βίωσα ήταν κι εγώ σε στάσεις αστικού και μέσα σε αυτό.Τα συναισθήματα? πάγωμα ,αηδία και νεύρα.
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καύλα!
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Παππάς στο τρόλεϊ το δέκα... αργότερα έμαθα οτι είχε χουφτώσει πολύ κόσμο...
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Πέφτω από τα σύννεφα...

    Παππάς και να παρενοχλεί σεξουαλικά...

    Απίστευτο...
     
  11. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    κι όμως, το έχω ακούσει πολλές φορές. Απ τους "υπεράνω υποψίας" να φοβάσαι πιο πολύ.
     
  12. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    ...σαφέστατα και το έγραψε ειρωνικά ο @lagos...