Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί σκλαβιάς.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    @SAP ακομα καλυτερα  
       
     
  2. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor


    πώς τη βρίσκουν οι άνθρωποι όμως...
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    Περι ορεξεως και επιλογων του καθενος,κολοκυθοπιτα....
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Τα πάντα όλα ο Αφέντης, βέβαια …

    Δεν ανεβάζω τραγούδι γιατί θα μείωνε τη σημασία της δήλωσης. Αλλά κανείς δεν με καταλαβαίνει. Μόνον ένας Βαρουφάκης θα μπορούσε.
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Έχεις ξεχάσει στην ερώτηση σου, ποιον άλλον ; Τον Κυριαρχο       Τι ανάγκες έχει ο Κυριαρχος ; Θα φτιάξει μια λίστα από ανάγκες και θα τις παραδώσει στο υ. Επί προσωπικού ναι τις έχω αυτές τις απαιτήσεις, και μάλιστα χωρις εκπτώσεις, γιατι δεν γίνεται αλλιώς. Το δικό μου υ εργάζεται πολύ περιστασιακά         Ειναι σχεδόν συνέχεια σπιτι.

    Τώρα αν ο Κυριαρχος ειναι ο έλληνας Κροίσος με 7 γραμματα, θα έχει άλλες ανάγκες αυτός.
     
  6. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    εγώ θέλω οι σκλάβες να μου απαντήσουν. το τι επιθυμούν οι κυρίαρχοι δε με αφορά επί του παρόντος.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Ξεχνας μια λεπτομερεια.
    Δε μπορεις να λες οτι δε σε αφορα το τι επιθυμει ο Κ γιατι πολυ απλα για να μιλησει η σκλαβα και να εκφερει γνωμη θα πρεπει να παρει αδεια του Κ.
    (Μη σου πω κιολας οτι στη περιπτωση που μιλησει θα πει ακριβως οτι θελει ο Κ κι οχι η ιδια)
     
  8. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    ένα σκέτο αδιέξοδο
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Βαλε κανα χαμογελάκι να καταλαβαινουμε ότι κάνεις χιουμορ             Φορουμ ειναι ανοικτό για όλους      
     
  10. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    δεν κάνω χιούμορ. απελπίστηκα.
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Πιες μια δυο μπύρες και ξαναέλα. Το φόρουμ διαβάζεται καλύτερα με χαμόγελο. Υπαρχει μια υπερβολή, αλλά θα την βρείς την άκρη. Υπομονή.
     
  12. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    δε θα γίνω και αλκοολική