Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περιτομή για τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος mikaraj, στις 8 Μαρτίου 2010.

  1. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Περιτομή για τιμωρία

    Μήπως θα έπρεπε απλά να μάθεις τρόπους και να αφήσεις αυτή την επιθετική και προσβλητική στάση για το πεζοδρόμιο?
    Όλοι σοβαρά μιλάμε εδώ αλλά όλοι έχουμε αίσθηση του χιούμορ που πιθανά σου λείπει.
    Κάθε τι που γράφει κάποιος εδώ είναι σεβαστό και αν δεν σου αρέσει υπάρχει η δυνατότητα να πας απλά σε άλλο νήμα ή και ακόμα καλύτερα να φύγεις τελείως από το forum.
     
  2. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Ας μου εξηγησει/παραδεχτει καποιος οτι το forum βασιζεται κατα 98% σε πραγματα που τα λεμε απλως, ετσι για την ηδονη της στιγμης, πραγματα που μολις εκτονωθεις αδυνατεις να καταλαβεις πως τα σκεφτοσουν καν, και οτι μολις ενα 2% ειναι πραγματα που πραγματικα γινονται, και τοτε θα το δω και εγω πιο χαλαρα  

    ξερεις τι ιδεες εχω εγω για το 98%  
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Περιτομή για τιμωρία


    Ο καυγάς δεν είναι γιά τα ποσοστά, αγοράκι, είναι γιά τον τρόπο σου.
    Μπορείς να έχεις ό,τι ιδέες θέλεις γιά το 98, ή το 99, ή και γιά το 99.9%, μπορείς ακόμη και να τις εκφράζεις αν θέλεις, αλλά να το κάνεις ευπρεπέστερα.



     
  4. Φίλε μου , γίνονται πολλά όπως play σε σπίτια , διάφορες φάσεις σε παρέες , υπαρχουν bdsmικα ζευγαρια κ,α αλλά έχω την εντύπωση πως είσαι κατά 98% έξω από αυτά. Το γεγονός πως όλα αυτά δεν σε περιλαμβάνουν δεν σημαίνει ότι δεν συμβαίνουν.
    Απορία. Γιατί όποιος είναι στην απέξω πάντα νομίζει ότι δεν γίνεται τίποτα και πως όλα είναι θεωρία;
    Γιατί θα πρέπει να παραδεχτώ ότι όλα είναι θεωρία τη στιγμή που έχω δει πως κατά μεγάλο μέρος δεν είναι έτσι; Μήπως πρέπει να καταργήσω την εμπειρία μου για να βγουν σωστοί οι δικοί σου αφορισμοί;
     
    Last edited: 16 Δεκεμβρίου 2010
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Περιτομή για τιμωρία

    σε τι ηλικία ?
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Περιτομή για τιμωρία

    Αγαπητέ μου συμπατριώτη,
    καλό θα είναι να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να είμαστε λιγότερο ειρωνικοί και πικροί.
    Καθένας μας εδώ έχει την άποψή του γιά κάτι.Είτε από προσωπική εμπειρία είτε από ακούσματα.Κανείς δεν αναιρεί τον άλλον.Καταννοώ τον δυναμισμό σου όντας νεαρός με πάθος για ζωη και εμπειρία.Αλλά αυτό δεν συναινεί καλέ μου στην αγένεια.
    Το ότι το forum απευθύνεται και φιλοξενεί ανθρώπους με ιδιάζουσσα γιά κάποιους σεξουαλικότητα,γιά μας όχι,δεν σημαίνει ότι οι παριστάμενοι,φιλοξενούμενοι, πρεπει να εκτονώνονται με βρισιές και να λένε ότι θέλουν νομίζοντας ότι καλύπτονται από το ελεύθερο πνεύμα που διακατέχει τον κόσμο εδώ.
    Αν όντως θέλεις να είσαι μέλος μιάς μικρής κοινωνίας σαν κι αυτή,μείνε,διάβασε,ρώτησε,αφουγκράσου και θα βρεις απαντήσεις σε πολλά ερωτήματα.
    Προσπάθησε όμως να χαλιναγωγήσεις τα ένστικτά σου όσο μπορείς και με ευγένεια και χιούμορ αντιμετώπιζε κάθε "αντιπαράθεση".
    Θα χαρώ να σε γνωρίσω από κοντά.
    Φιλιά, Βασιλική
     
  7. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Δεν εχω κατι με κανεναν Βασιλικη. Ισως ηταν λαθος ο τροπος του πρωτο μου post οπου μπηκα καπως στραβα αλλα αυτο εχει να κανει με προσωπικο μου βιωμα πανω σε θεματα υγειας και οχι τοσο γιατι με ενοιαζε να διαπληκτιστω...απο εκει και περα αρχισε η ειρωνια..ε και φυσικα απανταω και γω...ε 20ρης ειμαι αν δεν απανταω τωρα ποτε θα το κανω