Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πινετε Κρασι? Ποιο ειναι το αγαπημενο σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος urolagnos, στις 22 Νοεμβρίου 2007.

  1. Λευκο η κοκκινο δεν εχει σημασια.Το αγαπημενο μου ειναι το λευkο η κοκκινο του Ernest and Jullio Gallo.Ειναι το μεγαλυτερο οινοποιειο στον κοσμο με εδρα την Καλιφορνια.Και επειδη δεν το βρισκω στην Ελλαδα,πρεπει να γεμιζω μια βαλιτσα με αυτα τα κρασια καθε φορα που παω Καλιφορνια
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Κι εμένα αυτό είναι! Και το rose tous! Ευτυχώς το έχουν εδώ που μένω εγώ!  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

  4. latexduck

    latexduck Contributor

    και εμένα μου αρέσει το Syrah αλλά σε μεθάει χωρίς να το καταλάβεις   
     
  5. Hil

    Hil Regular Member

    Κρητικό..... 
     
  6. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    τα γλυκα τα σαμιωτικα που βαραν και κανεις κεφαλι...
    και τα υπολοιπα με κανα μεζε
     
     
  7. Δεν ηξερα οτι υπαρχει στην Ελλαδα.Που το βρισκεις? Μακαρι να το εβρισκα και εγω.Δεν θα μου κοβονταν τα χερια απο το βαρος της βαλιτσας
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Δεν ζω στην Ελλάδα  
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Αυτο θα πει τυχη...!
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    αυτό θα πεί να κάνεις κεφάλι !    
     
  11. Δεν λες τιποτα φιλε kits.ειδικα στην Καλιφορνια,οταν παω ελπιζω να σταματησει ο χρονος και να μεινω για παντα εκει.Το μερος ειναι απιστευτο
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Αει ρε!