Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος rouveens, στις 9 Ιουλίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα πρέπει να συμφωνήσω διότι προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου η εξωτερική εμφάνιση αλλά, καλώς ή κακώς, στατιστικά ο κανόνας είναι ότι όλα ξεκινούν από εκεί. Αυτό γίνεται γιατί οι περισσότεροι στον χώρο ψάχνουν για σχέση με κάποια S/M στοιχεία και όχι για ένα BDSM lifestyle που να κατακλύσει την ζωή τους. Δυστυχώς τώρα που το ξεφούρνισα κι αυτό, μάλλον η επόμενη δοκιμασία που θα κληθώ να υποστώ για να αποδείξω ακόμη μία φορά ότι δεν λέω μπαρούφες αλλά τα πιστεύω αυτά και τα εφαρμόζω ακράδαντα στη ζωή μου θα είναι να μου φέρουν σιαμαίους αδελφούς για να κάνω σχέση D/s. Και μάλιστα άλλα θα λέει το ένα κεφάλι και άλλα το άλλο. Και θα με τιμωρούν και οι δύο όταν θα αδυνατώ να αντεπεξέλθω στις αντιφατικές διαταγές.

    Το άκρον άωτον του σαδισμού, ε; 
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2008
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και σε χαλαει!!!! 
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    "ζητημα αν πετυχουμε κατι παρομοιο στο κρεβατι μας?Να αρχισουμε να γραφουμε ποστ του στυλ "υποτακτικοι μικροτσουτσουνοι αλλα και μαστερ?"......"

    xaxaxaxa Συμφωνώ απόλυτα!!!!!!    
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Submission_Girl δεν νομιζω να μιλησε κανεις για βυζαρες η βυζακια!γιατι παντα εχετε την εντυπωση πως το μονο που μας χαλαει η ισως πληγωνει ειναι το μεγεθος μας? χεχεχεχ!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Αμα ειναι ολα τα μιτινγκ σαν αυτο στα Γιαννενα σε λιγο το BDSM θα γινετε στα bodyline!!
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    +1 γαμώ το κεράτο μου !