Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 15 Ιουνίου 2010.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Αναρωτιώμουν υπάρχουν άραγε άσχημα πόδια;; Ώ ναι καλά διαβάσατε! Ποια πόδια θα θεωρούσατε άσχημα;; Μήπως στους ποδολάγνους τελικά αρέσουν όλων των ειδών γυναικείων ποδιών; Ποια χαρακτηριστικά θεωρείτε άσχημα στα πόδια;; πχ εγώ αν δω στραβά δάχτυλα δεν μου πολυαρέσουν... και προς Θεού δεν εννοώ τα γερασμενα πόδια μαγισσών με απίστευτα μακριά νύχια κτλπ....
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Προσφέρω εγώ τα πόδια μου για λατρεία:

     

    Αιτήσεις μέσω pm.

    ΥΓ. Δερματολόγοι και κουρείς θα εξυπηρετούνται κατά προτεραιότητα.
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

    Από ψείρες – τσιμπούρια διαθέτουμε τίποτα η μόνο φάτε μάτια ψάρια , δηλαδή ισα ισα να μας σκανδαλίζεις  
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

    Πλήρες μενού από κολεόπτερα, ασπόνδυλα, γαμετόφυτα και μαλάκια, on a first come, first served basis.  
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

    ωραία να με κρατήσεις μια μερίδα 
    Τα δικά μου τα θέλω με σάλτσα παρακαλώ 
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

    Να πάρεις αριθμό προτεραιότητας, δεν κατάλαβες.   Όλοι οι άλλοι που έχουν τρελλαθεί να μου στέλνουν πιέμια, δλδ, κορόιδα είναι; Κάτι τέτοια κάνουμε και έχει πάει η χώρα κατα διαόλου.

     
     
  7. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Ποδολάγνοι ή μήπως ποδαρολιγούριδες;;

    Σύμφωνα με τον ορισμό του Βικιπαίδεια (Ποδολαγνεία - Βικιπαίδεια):

    "Η ποδολαγνεία ή αλλιώς ποδοφιλία είναι μία παραφιλία, που συνίσταται στη σεξουαλική προτίμηση στα κάτω άκρα ή μέρη αυτών. Αποτελεί την πιο κοινή μορφή σεξουαλικού φετίχ για μη σεξουαλικά αντικείμενα ή μέρη του σώματος.

    Για έναν φετιχιστή ποδιών, τα σημεία της έλξης περιλαμβάνουν το μέγεθος του ποδιού και τα δάχτυλα (συμπεριλαμβανομένου του βαψίματος των νυχιών όπως π.χ.: το γαλλικό πεντικιούρ), τη μορφή του δέρματος, την καθαριότητα, το τι φοράει το πόδι (δηλ., χωρίς παπούτσια, με παπούτσια, να φορά κάλτσες ή καλτσόν) και την μυρωδιά.

    Οι λάτρεις των ποδιών απολαμβάνουν το να τα φιλάνε, να τα γλείφουν, τον αυνανισμό με τα πόδια, την μυρωδιά και το γαργάλημα."

    Η άποψή μου (και κατ' επέκταση η ερμηνεία του ορισμού) είναι η εξής:
    Πουθενά δεν λέει ότι η ποδολαγνεία δεν έγκειται σε θέματα αισθητικής.
    Δεν είναι απαραίτητο ένας ποδολάγνος να 'γουστάρει' όλα τα πόδια. Κάποια θα του αρέσουν και κάποια όχι.
    Αλλά ποια θεωρούνται ωραία πόδια για έναν ποδολάγνο είναι τελείως υποκειμενικό και δεν νομίζω ότι μπορεί να απαντηθεί.
    Πχ.
    ενώ στην δική μου περίπτωση, έχουν υπάρξει και στραβά δάχτυλα που έχω δει και θεώρησα πολύ πιο σέξι από άλλα λιγότερο ή καθόλου στραβά.
     
  8. ασχημο πόδι. φυσικά και υπάρχει. χοντροκομμένο χωρίς καθόλου νευρα. δαχτυλα χοντρα και κοντά , νύχια παραμορφωμένα φαγωμένα δεν ξέρω πως να το πω. ο τενοντας πίσω δεν φαινεται, σκασμένες φτερνες. τελειως απωθητικά.δεν έχει να κάνει τόσο με την ηλικιά είναι μέ το πόσο κανεις φροντίζει τον εαυτό του γενικότερα.οπωσδηποτε ποδαρολιγούρης- ακου όρολογια χε χε - δεν είμαι με τίποτα.καλά το φορουμ όσο το διαβάζω τόσο πιο πολύ μου αρεσει, μπράβο ρε παιδια.