Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Nickok, στις 18 Οκτωβρίου 2022.

  1. Nickok

    Nickok New Member

    Διαβάζοντας τα θέματα στο φόρουμ βλέπω ότι η ποδολαγνεία θεωρείται φετίχ όπου ο ο/η υποτακτικός γλύφει τα πόδια του της αφέντη/αφεντρας του
    Δηλαδή εγώ που γουστάρω να είμαι ο "αφέντης" δεν μπορώ να γλύψω τα πόδια της υποτακτικής μου ? Θα πέσω στα μάτια της ας πούμε?
    Γενικά είμαι λίγο μπερδεμένος...
    Μια γυναίκα υποτακτική δεν της αρέσει να την γλύφουν η δεν πρέπει επειδή είναι υποτακτική??
     
  2. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    όλα είναι σχετικά...
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα μας φάνε αυτές οι ταμπέλες.

    Δεν περιγράφω άλλο.
     
  4. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Έχω γνωρίσει πολλούς Κ που είναι ποδολαγνοι. Και βανιλλα που είναι ποδολαγνοι. Δεν είναι μόνο υποτακτικοί.
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Υπαρξιακά...
     
  6. ο ορισμος του switchιng,η τουλαχιστον ο τροπος που δημιουργειται...δεν προσπαθω να προσβαλλω κανεναν απλα εχω κακο χιουμορ!