Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολαγνεια στις γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    Μια χαρά τα βρίσκω τα πόδια του...  Απόλαυση... 
     
  2. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    Το σίγουρο είναι ότι κ στις γυναίκες είναι αρκετά συχνή η ποδολαγνεία σε οποιαδήποτε μορφή.Είτε με το να αντλούν ευχαρίστηση από τη λατρεία των δικών τους ποδιών,είτε με το να λατρεύουν κ να περιποιούνται οι ίδιες τα πόδια του παρτενέρ τους.`Η κ τα δυο μαζί.`Αλλοτε συνδέεται με τάσεις κυριαρχίας-υποταγής κ άλλοτε όχι.`Ολες οι εκδοχές παίζουν κ είναι πιθανές,σε BDSM πλαίσια αλλά κ σε Vanilla.`Ομως σε άτομα που επικρατεί μια κ μόνο σαφής σεξουαλική συμπεριφορά(κυριαρχικά ή υποτακτικά) η ποδολαγνεία νομίζω ότι έχει κ την ανάλογη μορφή.Για παράδειγμα:προσωπικά ως straigt υποτακτικό κ ποδολάγνο άτομο απολαμβάνω να φροντίζω κ να περιποιούμαι τα πόδια της Κυρίας μου αν μου ζητηθεί.Θα με άφηνε κάπως αδιάφορο η ερωτική μου σύντροφος να περιποιούνταν τα δικά μου πόδια.Απ'την άλλη όμως κ γω με τη σειρά μου απολαμβάνω να υπηρετώ την Κυρία μου ξυπόλητος εφόσον η ξυπολησιά υποδηλώνει ταπεινότητα όσον αφορά στην εξωτερική εμφάνιση.Επίσης δέχομαι με ευχαρίστηση πρακτικές όπως τα διάφορα δεσίματα των ποδιών κ το bastinado με βίτσα στα πλαίσια του BDSM παιχνιδιού αλλά κ όταν αυτά πέρνουν μορφή σωματικής τιμωρίας που μου επιβάλεται από την Κυρία με σκοπό τη νουθεσία,καθώς μου υπενθυμίζεται η θέση μου κ η φύση μου ως σκλάβος με σκληρό τρόπο.`Εχω διαπιστώσει ότι αντίστοιχα κ ένα ποδολάγνο Κυρίαρχο Θυληκό αντλεί ευχαρίστηση από ανάλογες πρακτικές.Είναι δηλ καθαρά θέμα οπτικής γωνίας.
     
  3. skoulikis

    skoulikis New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    ειναι κατι το οποιο με καυλωνει φοβερα να μου το κανει καποια γυναικα
     
  4. str8_bdsm

    str8_bdsm New Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    Μου έχει μαστιγώσει γυναίκα τις πατούσες και το βρήκα φοβερά διεγερτικό.
     
  5. Anatolikos

    Anatolikos Regular Member

    Απάντηση: Ποδολαγνεια στις γυναικες

    Δεν γνώριζα ότι υπάρχουν γυναίκες που νομίζουν ότι δίνονται σε κάποιον, χωρίς να του φιλούν όπως όλο το υπόλοιπο σώμα και τα πόδια!