Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ναι ειναι θεμα αυτο...
     
  2. Garfield

    Garfield Regular Member

    Βέβαια...
    Φαντάζεσαι να έχεις τέτοιες ωραίες πατούσες στην διάθεσή σου και να μην σε αφήνει να τις φιλήσεις επειδή γαργαλιέται; Καταστροφή!!!

     
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ναι... καβλωσε μας τωρα βραδυατικα...
     
  4. Υπέροχες πατούσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  5. KostasP

    KostasP New Member

  6. Garfield

    Garfield Regular Member

  7. Jackal1977

    Jackal1977 New Member

    Καο σαν switch
    Μάλλον είναι το αρχέγονο. Το πόδι είναι ένα σημείο επαφής. Από παλιά η επαφή αρχίζει με τον ένα να προσεγγίζει τον άλλον με το πόδι. Είναι πολλές το πρώτο σημείο επαφής. Και είναι και κρυφός τρόπος επικοινωνίας. Σε τραπέζι πόσες φορές δεν σε πλησίασαν κρυφά από τους άλλους με το άγγιγμα του ποδιού. Αυτό γινόταν από πάντοτε. Έχει μείνει στο dna μας και έτσι το λατρεύουμε. Επίσης μπορεί να έχει να κάνει με το ότι είναι ένα αδύνατο σημείο και ευαίσθητο. Λογικό κάποιος που σε υπηρετεί να θέλει να σου δείξει υποταγή γλείφοντας ενα ευαίσθητο σημειο σου.
     
  8. Dean

    Dean Regular Member

    Προσωπικά το να γλείψω 2 όμορφες γυναικείες πατούσες ισοδυναμεί και με καλό σεξ!
     
  9. montoya21

    montoya21 Looking for female and shemale mistresses

    Είναι το πρώτο πράγμα που θυμάμαι να με τραβάει πάνω σε μια γυναίκα χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω το πώς μου δημιουργήθηκε όλη αυτή η επιθυμία(να θέλω να τα φιλήσω να τα γλείψω και να πιπιλάω ένα ένα τα δαχτυλάκια.Μεγάλο αποθημένο ακόμα καθώς δεν έχω τολμήσει να το ζητήσω από κάποια από τις κοπέλες μου.
     
  10. Με στεναχωρουν τέτοιες δηλώσεις. Γιατί δεν τολμάς να μιλήσεις; Σε πληροφορώ ότι πλέον είναι αρκετά διαδεδομένο φετίχ. Θα εκπλαγείς με το πόσες γυναίκες το απολαμβάνουν.
     
  11. montoya21

    montoya21 Looking for female and shemale mistresses

    Εχεις δικαιο σε αυτό είναι χαζό να το πνίγω κάθε φορά από φόβο μην ακούσω όχι..
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Κάντο κ μη σε νοιάζει τιποτα.