Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

1. sick_fetish_male

sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

1/10 τις βρισκεις. trust me

2. sick_fetish_male

sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

θα ελεγα οτι δεν ειναι καν φετιχ. ειναι απολυτα φυσιολογικο. οπως μας αρεσουν τα υπολοιπα μερη του σωματος μιας γυναικας ετσι και αυτο αποτελει αναποσπαστο κομματι. αλλοι εστιαζουν περισσοτερο στο στηθος πχ. σκεψου οτι ολοκληρη βιομηχανια στηριζεται στα γυναικια ποδια. διαφημησεις κτλπ...ακομα και οι γυναικες απο μονες τους τα περιποιουνται γιατι ξερουν υποσυνειδητα οτι ειναι αρεστα στους αντρες.
    απλα πολλες φορες πηγαινει στο σταδιο του ballbusting κτλπ λογω του οτι νιωθεις υπο ας πουμε.. δεν ειναι αναγκη βεβαια να θες να εισαι υπο καθε φορα.

afenthsbikys and Iwn1989 like this.
  3. O'

O' Regular Member

Well,όλα ξεκίνησαν όταν προσφέρθηκα να χαλαρωσω τον τότε σύντροφό μου με ενα ποδολουτρο και ένα μασάζ, ως τότε η θέα των ποδιών δε με συγκινούσε όσο τα χέρια , στη συνέχεια το να είμαι γονατιστή και να προσφέρω την κατάλληλη περιποίηση άρχισε να γίνεται αφόρητα ερεθιστικό . Και για να ακριβολογω ούτε τώρα μου αρέσουν απλά τα όμορφα πόδια ,απολαμβάνω το αίσθημα υποταγής που μου δίνει.

DimiIX, xarkias, Alex60 and 7 others like this.
  4. dimfetishman

dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά.

Φετίχ δεν ξέρω αν είναι, σίγουρα όμως αποτελεί ένα υπέροχο παιχνίδι.

Πρωτόγνωρο και λίγο "απόκοσμο”, ασυνήθιστο για κάποιους, όμως άκρως διεγερτικό για όποια/όποιον το γνωρίσει και το γευτεί. Η μάλλον τα γευτεί, τα λατρέψει και πειραματιστεί μαζι τους.

Είτε τα φιλήσω απαλά και παιχνιδιάρικα, και με τυλίξουν, είτε οι ρυθμοί και η ένταση ανέβουν, η αίσθηση της επαφής είναι μοναδική.

Και κάθε φορά το χαμόγελο της παρτενέρ φτάνει μέχρι τα χείλη μου.

Για πολλές/πολλούς είναι ένα καλό προκαταρκτικό (ή και μέσο ταπείνωσης), για μένα είναι ένα διαρκές παιχνίδι, που ξυπνάει το μυαλό και κάνει τα κορμιά να τρέμουν από ηδονή και ευχαρίστηση.

Τα λατρεύω πραγματικά.

Last edited: 15 Ιανουαρίου 2019
    HECUBA, Mr__despicable, O' and 3 others like this.
  5. Δίας

Δίας Πη παρέβην; Τι δ' έρεξα; Τι μοι δέον ουκ ετελέσθη;

Εγώ με 48 νούμερο παπούτσι θα είμαι η χαρά της ποδολάγνας!!!
    :p

6. Dark_Explorer

Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

Εναλλακτικό ποδομασάζ κατά τα ισπανικά πρότυπα, ότι πρέπει για τη χαλάρωση του ποδαριού μου :cool:

Συνημμένα Αρχεία:

7. O'

O' Regular Member

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

8. Dom_Apache

Dom_Apache Regular Member

Τα καλλιγραμα πόδια πάντα τα έβρισκα και τα βρίσκω άκρως ελκυστικά.Για τα άκρα δεν θα το ελεγα.Αν δω κανένα κότσι π.χ. εκεί αρχίζουν να ζοριζουν τα πράγματα ..

O' likes this.
  9. HECUBA

HECUBA Regular Member

(y)

dimfetishman likes this.
  10. Alpha Wolf

Alpha Wolf Contributor

Aπολαμβανω το ποδομασαζ με voltarene.

D Q Juls likes this.
  11. Katemou

Katemou Regular Member

Δοκίμασε sportgel..