Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. KinkyReaper

    KinkyReaper New Member

    Αν και dom τρελαινομαι οταν βλεπω περιποιημενα γυναικεία ποδια..δεν είμαι του ποδοπατηματος αλλα λατρευω να τα γλειφω.το γιατι εχω αυτο το φετιχ δε ξερω,αλλα το εχω απο πολυ μικρος..δε θυμαμαι να συνέβη κατι συγκεκριμενο και να κολλησα
     
  2. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Δεν είχα ποτέ φετιχ με τα πόδια. Είχα μια σχέση που αυτή είχε, έγλειφε, έγλειφε, και πάντα πήγαινε προς τα κάτω, εκεί μανία... Φυσικά, την άφηνα να το διασκεδάσει.
     
  3. Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου ένιωθα έλξη για τα γυναικεία πόδια. Πολλά χρόνια αργότερα έμαθα ότι δεν είμαι ο μόνος. Ακόμα δεν ξέρω αν γεννήθηκα ή έγινα φετιχστής.
     
  4. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Μέγα ερώτη
    Μέγα ερώτημα, ο άνθρωπος γεννιέται ή γίνεται ; Είτε το ένα είτε το άλλο το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, όπως και η απόλαυση.
     
  5. slavede

    slavede New Member

    απο τα πρωτα πραγματα που κοιταω σε μια γυναικα ειναι τα ποδια
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Τα βυζγια δεν σε αρεζουν?
     
  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Θα κυνηγαει πολυ ψηλες, που εχουν μικρο βυζι και ποδι νο 43.
    Αμα τους κανει και ποδολουτρο με παγακια και ριξει κανα σιροπι, μελι κλπ, θα απολαυσει και οιονεί παγωτο αμα λαχει να ουμ.
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Είσθε μεγάλη καρδιά
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τωρα που εχει τρυγο, i have a dreeeeam, που ελεγε κι ο Μάρτιν Λουθερ Κινγκ:
    ενα μεγαλο πατητηρι οπου ημιγυμνες μαιναδες (και οχι μονο) θα πατανε τα σταφύλια τραγουδωντας και πινοντας, και εξερχομενες απο το πατητηρι θα τις περιλαβαινουν διψασμένοι ποδολαγνοι, που θα τις γλειφουν μεχρι τη νιρβάνα (footspace, κατα το subspace) κι αυτες ξαπλωμενες ηδυπαθως θα πινουν κρασι και θα ματσιαλανε ρωγες σταφυλι.
    Τα σταφυλια της στοργης.
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2020
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Από αλκοόλ ένα κρασί πίνουμε όλο κι όλο. Αν υποψιαστώ ότι το πατάνε ακόμα με τα πόδια θα το κόψουμε κι αυτό  
     
  11. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ναι, γερμανοι εναλλακτικοι τουριστες αγροτουρισμου με τις καλτσες μετα απο πεζοπορια στον κσυσωνα με τσ γνωστα σανδαλια.
    Στην υγεια μας ρε παιδια.
     
  12. milgeo69

    milgeo69 Regular Member