Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. Slave4training

    Slave4training New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    η πρωτη μου εμπειριεα ηταν οταν σε μια ερωτκη συναντηση μου ζητησε να μου γλυψει τα ποδια....το αισθημα ηταν υπεροχο κ εκεινη την ωρα κ μετα που εφυγα...δεν μπορω ομως να πω οτι ενοιωσα το ιδιο οταν δοκιμασα να γλυψω εγω ποδια...:-(
     
  2. dimitrakos26

    dimitrakos26 New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    egw katalava oti eimai podolagnos se ilikia 13 etwn otan evlepa podi gymno me anave sto lepto apo mikros evlepa oneira me podia ka ipathaina oneirwxi arrwstia leme xaxa!
     
  3. dimitrakos26

    dimitrakos26 New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    yparxei kamia apo athina pou na endiaferetai na mou kanei podomasaz;an nai as mou steilei minima euxaristw!
     
  4. Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Υπαρχει ποιο ωραιο φετιχ απο γυναικεια μυρωδατα ποδια; να χωνεις τα μυρωδατα ζουμερά λαχταριστά δάχτυλα στο στομα και να τα βυζαινεις με τις ωρες ααααχχχ φοβερη καυλα. καμια κουκλαρα με πανεμορφγα ποδια να μου τα χωσει στο στομα μου; θα χαρω ιδιαιτερως
     
  5. johnnymoto

    johnnymoto New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Ποδολατρεια η πιο μεγαλη λατρεια!! οταν βρισκομαι κατω απο γυναικεια πατουσακια,ειμαι σε αλλη διασταση! το μυαλο μου δεν σκεφτεται. το εχει απορροφησει η αισθηση,η υφη της πατουσας που υπηρετω.. 
     
  6. Gataki

    Gataki Guest

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Θεωρω οτι ειναι ενα φετιχ που απογειωνει τον σκλαβο και την Αφεντρα. Προσωπικα ειναι η αρχη καθε λατρευτικης πραξης προς την Αφεντρα μου.
     
  7. ο ενας

    ο ενας New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Ποδολαγνεία χωρίς υπό τακτικές τάσεις.. ή γνώμη σας?
     
  8. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    ειναι φετιχ μεγαλο να λατρευω τα ποδια της Θεας και Αφεντρας μου  
     
  9. experimental

    experimental New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Φυσικά! Λανθασμένα ταυτίζεται με την εκδήλωση υποτακτικότητας. Υπάρχουν άνδρες κυριαρχικού προσανατολισμού, οι οποίοι είναι γνήσιοι ποδολάγνοι. Και μπορούν να συνδυάζουν το φετίχ τους με διάφορες πρακτικές επιβολής προς τη γυναίκα, την οποία λατρεύουν. Γλείφοντάς της τα πόδια, δεν το βιώνουν ως υποταγή. Μπορεί να ενυπάρχουν κάποια στοιχεία λατρείας στην πράξη αυτή, αλλά δεν ταυτίζονται με submissive διάθεση.
     
  10. ο ενας

    ο ενας New Member

    Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Δε θα μπορουσα να Συμφωνώ περισσότερο..
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

    Συχνότατο, νομίζω, ξέρω ουκ ολίγους Κ κάργα ποδολαγνατρόνικς.
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...κούνια που σε κούναγε,
    σε ντομάρει από την καρέκλα της υποταγής
    και εσύ χαμπαρι