Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιά είναι τα φετίχ σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 6 Μαρτίου 2016.

  1. anoixtomyalos

    anoixtomyalos New Member

    Ναι  
     
    Last edited by a moderator: 17 Νοεμβρίου 2016
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Περί ορεξεως
     
  3. anoixtomyalos

    anoixtomyalos New Member

    Κάπως έτσι...
     
  4. όλλα αυτά που μου αρέσουν από μία γυναίκα είναι να με φτύνει στο πρόσωπο και άλλες φορές να τρώει σοκολάτα και να με φτύνει στο πρόσωπο και στο στόμα να με γλύφει στο πρόσωπο να της γλύφω τα πόδια να τις γλύφω το αιδοίο επίσεις και να της βάζω και μερέντα στο αιδοίο και να της το γλύφω και να με πασαλείβει στο πρόσωπο όταν τελειώνει με τα υγρά είναι τέλεια
     
  5. astarti

    astarti Love beyond Reason

  6. drlove

    drlove New Member

  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Να διαβάζω τα σχόλια κάτω απ' ότι αναρτάται σχετικά με το Survivor -----------> ΚΛΑΜΑ
       
     
  8. Αν και υπαρχει ολοκληρο νημα , θα επαναλαβω:
    Φυσικες κοκκινομαλες , φακιδες και ιδανικα μαζι με τα πυροκκοκινα μαλια και ενα περποιημενο landing strip....
     
  9. dimmd84

    dimmd84 New Member

    Trampling με γόβες και πάτημα στο λαιμό ξυπόλητη μέχρι να αρχίσω να ζαλίζομαι!!
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  11. oblis1979

    oblis1979 New Member

    Τρελαίνομαι και φτιάχνομαι με γυναίκες (όμορφες ή εστω εμφανίσιμες) που καπνίζουν. Τρελαίνομαι δεν ξέρω γιατί.
    Επιπλέον μου αρέσουν παρα πολύ τα διακριτικά τατού, τα κόκκινα μακριά (οχι υπερβολικά) νύχια, τα κουλαρίκια κρίκοι...
    Ενα στήλ σκυλί που λέμε...
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έχω όλα τα υπόλοιπα εκτός από τα κουλαρικια.
    Φτου...