Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια σχέση προκαλεί το μεγαλύτερο δέσιμο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iwnas, στις 9 Φεβρουαρίου 2009.

?

Ποια σχέση προκαλεί μεγαλύτερο δέσιμο στα μέλη της;

  1. M/s

    2 vote(s)
    16,7%
  2. D/s

    7 vote(s)
    58,3%
  3. Vanilla

    3 vote(s)
    25,0%
  1. Eri

    Eri

    Εξαρταται απο τα ατομα κι οχι απο τη σχεση.....Εκτος αν εννοεις πραγματικο δεσιμο με σκοινια οποτε οι σχεσεις Μ/σ Κ/υ σαφως και προκαλουν μεγαλυτερα δεσιματα......  
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δένεσαι με αυτόν που επιλέγεις εσύ ο/η ίδιος/α. Δένεσαι με αυτόν/ή που σε κάνει να θες να είσαι εκεί με όποιο τρόπο μπορείς. Δένεσαι με αυτόν/ή που σου καλύπτει ασυνέσθητα το οποιαδήποτε κενό.

    Άρα θα συμφωνήσω με την Κυρία που είναι από πάνω μου.  
     
  3. Eri

    Eri

    Ε οχι κ Κυρια.....  
     
  4. DiDi

    DiDi Regular Member

    καλά το πέρνω πίσω.. (μια φορά είπα να είμαι ευγενική με γυναίκα από το φόρουμ και μου το χάλασες..)  
     
  5. Eri

    Eri

    Την αλλη φορα θα το ξερεις κ θα πεταξεις καναμπινελικι να ρθουμε στα ισα μας......  
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    θεωρώ τις D/s απλά μία εξελιγμένη έδκοση του vanilla οπότε μεταξύ των επιλογών D/s ...

    και εσύ διάλεξες γυναίκα που για avatar έχει ένα κατρουλιό ,ποιός ξέρει ποίου ..!

     
     
  7. Eri

    Eri


    Δικο μου......
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    oO


     
     
  9. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Ποια σχέση προκαλεί το μεγαλύτερο δέσιμο;

    Οταν μισεις και ποθεις ταυτοχρονα
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Ποια σχέση προκαλεί το μεγαλύτερο δέσιμο;

    Η σχέση της οποίας τα μέλη δεν αντέχουν να υπάρχουν από μόνοι τους
     
  11. Απάντηση: Ποια σχέση προκαλεί το μεγαλύτερο δέσιμο;

    Δεν μπορω να ψηφιζω γιατι πιστευω πως η σχεση που δενει πιο πολυ 2 ατομα ειναι αυτη ζωης-θανατου που σφυρηλατειται σε ενοπλη διαμαχη.Μακραν απευχητεα για ολους μας.
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Το κατά πόσο θα δεθείς συναισθηματικά (ή) και ψυχικά με τον άνθρωπό σου,δεν έχει να κάνει με το είδος της σχέσης. Οι άνθρωποι είναι αυτοί που κάνουν τη σχέση να προχωρά είτε η σχέση σου είναι σε vanilla επίπεδο είτε σε D/s & M/s.​




    Bγαίνω ολίγον τι εκτός θέματος (sorry Ιωνα) αλλά έχω μια απορία jimboy.. Όσοι και όσες έχουν ξεστομίσει το "αν σε χάσω θα....", το έχουν κάνει μη έχοντας τίποτα καλύτερο να κάνουν; 

    Εσύ μόνος σου απαντάς και πάλι σε επόμενο ποστ σου...



     ​