Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Να ξέρεις πράγματα που δεν μπορείς να πεις σε κάποιον που νοιάζεσαι.
     
  2. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ασφαλώς και δεν έχει. Να σου θυμήσω μόνο πως βάση προηγούμενου ποστ σου :
    προσπαθείς συνειδητά ή μη να "καθοδηγήσεις" βάση των προτιμήσεών σου.  
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Μερικές φορές τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από όσο τα κάνουμε εμείς στο μυαλό μας.  
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Βλέπω τα υποτακτικούλια να γίνονται φλαμπέ  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γαμάει ο Μήτσος το Κατινάκι του φίλου σας του Γιαννάκη?
    Τον παίρνει αβέρτα πάκα ο Μανολάκης και το παίζει στρεϊτίλα στο κολλητάρι σας το Λενιώ από το Δημοτικό?
    Είναι κρυφοκαψούρα ο Βάγγος με το Ευάκι που λέει πως τάχει με τον Κωστάκη, αλλά έχει σπιτώσει την Ρούλα την αντρώνα?
    Σας βαραίνει το χρέος, η υποχρέωσις, το καθήκον, εδώ τόχετε και σας πνίγει..?

    Ξαλαφρώστε τώρα και πείτε τα όλα στην γραμμή μηδέν-ενενήντα-τριακόσια-χίλια-πενήντα-εφτά (090-300-1000-57) φτού και βγαίνω...
    ________________________________ Και ζήστε ανάλαφρα σαν πουλάκι...
     
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Χτύπημα με βίτσα πίσω από τα γόνατα..ακόμα το θυμάμαι αν και έχουν περάσει πολλαααα χρόνια.
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. υπάρχουν και άλλα είδη ανθρώπινων σχέσεων, πέραν των φιλικών/ερωτικών (π.χ. οικογενειακές, επαγγελματικές, κ.α.).
    Για τις οποίες μπορεί να νοιάζεται και να χαλιέται κάποιος.

    Το Tip για ανάλαφρη ζωή (χωρίς τηλεφωνήματα και περιττά έξοδα):

    - Νοιάζεται; Τιναφτόρε;
    - Δε ξέρω, αλλά πούτσα σου. Εσύ να'σαι καλά. (κατά την αείμνηστη ρήση: ''ο ολυμπιακός και το αιγάλεω να κερδάνε, και οι άλλοι να πα να γαμηθούνε'')
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ό,τι και νάναι, αλλάζει κάτι στο φάγωμα του "μέσα" του καθενού..? Όχι..!
    Βέβαια, το σημαντικό είναι η ουσία, το γιατί τον νοιάζει, ώστε να θέλει να το εξωτερικεύσει...
    Άλλο είναι το θέμα αυτουνούνανου που τον "τρώει το μέσα του" για κάτι που είναι "έξω του". Εν πολλοίς προφανές, θου φυλακήν τω στόματί μου, κιετς...
    Και γι' αυτό το θέμα δεν πέφτει λόγος σε κανέναν απολύτως καταπώς έγραψαν Αισχύλοι, Σοφοκλήδες και Ευρυπίδηδες, 2.500 χρόνια πριν, ακόμα με τα ίδια θ' ασχολιόμαστε..?
    Αυτά...
    Έντ οφ στόρι, ναφ σεντ..!
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αχ γελασα
     
  10. slave32

    slave32 Regular Member

    Εχω την εντυπωση οτι δεν καταλαβα τι μου ειπες. Ποιον προσπαθω να καθοδηγησω? Γραφοντας για την απολαυστικη πιπα, εννοω οταν εχω δεχθει μεγαλο φορτιο πονου προσφερω μεγαλυτερη απολαυση στοματικα.
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Η απελευθερωση
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Της στέρησα το φως