Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    Κάθε χρόνο όταν έρχεται ο ΕΝΦΙΑ
     
  2. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Χμμμμ... Παχυλό Ε9; Δεν το λες και οδυνηρό!    
     
  3. medusaSA

    medusaSA New Member

    Αυτό κι αν πονάει...
     
  4. slavede

    slavede New Member

    ναι ποναει καθε χρονο
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Γνωστος μου κληρονομησε απο τον πατερα του ενα κουφαρι (ενας σκελετος απο μπετα και στεγη) εργοστασιου, παλια κονσερβοποιια που εκλεισε την δεκατια του 80'. Απο τοτε δεν μπορουσε να γινει τιποτα επειδη αλλαξε η "χρηση γης".

    Ο πρωτος ενφια (το χαρατσι στην δεη που λεγαμε) που του ηρθε ηταν κοντα στα 30χιλιαρικα... εγκεφαλικο!!

    Πηρε μια φαγανα το γκρεμισε ενα βραδυ, δηλωσε οτι επεσε μονο του απο φθορα του χρονου, χαρακτηριστηκε ως "χερσο" μετα απο πολλα δικαστηρια και τελικα το "δωρισε" στο ελληνικο κρατος

    Ου μπλεξεις!!
     
  6. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Όσο υπάρχει το ελληνικό δημόσιο όμως δεν έχουμε να ανησυχούμε για τίποτα!  
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Θηλες...μακράν ο χειρότερος πόνος. Έχω μαζευτεί σουρνοντας, στην άκρη του κρεβατιού με gag και σκοινια και κλαίω, για να βγουν τα κλιπς, βγαίνουν, και συνεχίζω να σπαραζω για κανένα μισάωρο. Δεν ξέρω αν επαναιματωνονται, και πονανε τόσο πολύ, δηλαδή πονάει, και μετά που ανοίγει και πονάει, τσούζει και πονάει πιο πολυ...με κάθε τράνταγμα πονάει.  Επίσης, είμαι έτοιμη να Τον κουτουλήσω αν κάνει να έρθει προς το μέρος μου, τα παίρνει πιο πολύ κρανίο...»πρέπει να με αφήσεις να τις δω, για να καταλάβω τι έγινε» . Τι να γίνει ρε Μάστορα, κόντεψα να χάσω το φως μου από τον πόνο...ωραίες σκηνές, αξιομνημόνευτες. Πρέπει να με πονούσαν οι θηλες μια εβδομάδα α-νε-τα. 
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2020
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αυτό θα ήθελα να το δω
     
  9. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Όταν έπρεπε να βρω τρόπο να τα χωρέσω όλα σε ένα μικρό κουτάκι και να τα κρύψω στο χρονοντούλαπο...
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μετά το "ρε Μάστορα" φοβάμαι ότι δεν θα πονάς μόνο για μια βδομάδα πλέον. Συγγνώμη αλλά τα θέλει ο.....οι θηλές σου  
     
  11. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    κουτσουλιά, κουτουλιά, λίγη σημασία έχει... αυτό που εντυπωσιάζει είναι η χρήση κεφαλαίου στην αντωνυμία που αφορά τον μάστορα  
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Ε φαντάσου το, δεμένα χέρια πίσω με σκοινια γιουτας, πόδια μαζί με σκοινια και ένα τεράστιο gag σαν το κεφάλι μου, ένα μπρατακι να κουτουλάει τον Ντομη της. Δεν το έκανα, αλλά τίποτε δεν αποκλείεται    πονανε οι θηλες, πολύ!