Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Έχε μαζί σου ένα κράνος, όχι για εσένα, για το φουκαριαρη το Κ
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    εγώ πάλι δε θα ξεχάσω όταν μετά από πολύωρο δέσιμο στήθους και μετά από μέρες, συνέχιζα να έχω ένα οξύ πόνο στην εξωτερική πλευρά του δεξιού μαστού... πήγα χεσμένη σε μαστολόγο, τελικά όλα καλά, ήταν ψύξη που αντανακλούσε σε εκείνο το σημείο... θα ζήσω πολύ ακόμα να σας ταλαιπωρώ  
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ακόμα δεν είδες τι έγραψες, ε;
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ναι, σιγά μην στάξει η ουρα του γαϊδάρου (θα με κλιβανισει)   
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2020
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Βρε μη μιλάς έτσι!!!!

    (Σκάσε θέλω να σε σώσω...άσχετα αν εσύ δε θες).

    Ωστόσο θέλω να σε ευχαριστήσω δημόσια γιατί προς το παρόν με έσωσες εσύ. Χάλασε το ψυγείο και πήρα κάπου τηλέφωνο, απάντησε μία ευγενική κυρία και είπε ότι θα μου στείλει το μ/Μάστορα. Κι εγώ ο αφελής της είπα "το συντομότερο".

    Ευτυχώς μόλις το ακύρωσα...τι θα πάθαινα!!!  
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Θα είναι μια καλή αφορμή να ξαναγράψω στο νημα  
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Της αχαριστίας
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    πόνος   
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    ευχαριστώωωω, το autocorrect έκανε αυτό το epic post χαχα

    Αχ κυρ-Τιθωνα, θυμάμαι την απόγνωση, την οργή, τον πόνο, το να νιώθω ότι μου ακρωτηριάζουν τις θηλές, σκίζονται στα δυο το μυαλό και η ψυχή μου, θυμάμαι τον τρόμο και την οδύνη...η αλήθεια είναι δεν θυμάμαι τι ακριβώς είπε. Αλλά, το ομολογώ πολλές φορές, δεν είμαι τέλεια, είμαι άνθρωπος, και έχω ανθρώπινες αντιδράσεις, από το γέλιο και το πείραγμα, μέχρι την πιο βαθιά απελπισία.  
     
  10. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    <3 <3 <3
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έχω κάνει χρήση του όρου κατ' επανάληψη και ούτε πόνεσα, ούτε το θεώρησα μείζον θέμα

    "Μάστορα, τι θα γίνει με αυτες τις μπύρες, θα τις φέρεις καμιά φορά;"
     
  12. Astra

    Astra Regular Member

    Δεν έχω φτάσει στα όρια μου για να πω που ακριβως πόνεσα. Και όχι επειδη μου το προκάλεσαν άλλοι, αλλά επειδή το προκάλεσα από μόνη μου.
    Απλά θα πω ότι την πρώτη φορά που δοκίμασα να κάνω τα γνωστά που σχεδόν όλοι θα το έχουν περάσει : είναι η εμπειρία με τα μανταλάκια. Η φάση ήταν δύο μανταλάκια στις ρώγες και τα άλλα δύο από κάτω. Δεν πονούσα στην αρχή καθόλου και για όλη την διαρκεια που τ άφησα. Ήταν καυλωτικο δεν λέω. Απλά όταν τα έβγαλα ένιωθα πόνο όταν άγγιζα τα σημεία. Αυτό.