Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

     
  2. Prefusion

    Prefusion New Member

    Ώστε ξέρεις και να γκουγκλάρεις, και να κάνεις quote σε forum και να κάνεις edit εντός quote για να κάνεις πολύ επιτυχημένα αστεία.
    Πολύ ενδιαφέρον.
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μετά την πρώτη γυμνασίου είναι εύκολα αυτά. Λίγη υπομονή.
     
  4. tatirene

    tatirene New Member

    breast nailing νομίζω ήταν το χειρότερο
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    σαν αφεντης ..με το μαστιγιο ειχα ριξει πολλυ ξυλο στη συζηγο ξεκινησα απο πλατη μετα κολο κ τελειωσα με μπουτια ......πολλυ παλιοτερα στην πρωτη μου εμπειρια περιπου 25 σαν υπο ..δεμενος μπρουμητα πρωτα ξυλιες στον πισινο κ μετα δονητης μεχρι που παρακαλαγα να σταματησει
     
  6. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Το thread αφορά μόνο μαζοχιστές ή κατάλαβα κάτι λάθος; Η ερώτηση είναι έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί..
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Καταλάβατε κάτι λάθος.  
     
  8. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Σε ευχαριστώ για την επισήμανση αλλά ο τίτλος λέει ξεκάθαρα κάτι άλλο..
    Μάλλον η συγγραφέας έχει υποσυνείδητα πιο ξεκάθαρες προσδοκίες..  
    Αν και το διευκρινίζει μετέπειτα όπως πολύ σωστά αναφέρατε στο quote.
    Φιλικά παντα

    Σαδιστικά λοιπόν δεν μπορώ να απαντήσω με απόλυτη βεβαιότητα γιατί κάθε υ-μ αντιδρά διαφορετικά σε αυτό που εγώ θεωρώ έντονη πρόκληση πόνου, αλλά το flogger πάνω σε θηλές με κλιπς νομίζω είναι το χειρότερο. Ιδιαίτερα σε συνδυασμό με αισθητηριακή στέρηση γίνεται πιο έντονο.
    Και πάντα υπάρχει κι άλλο.

    Επιμένω όμως πως πολύ πιο διαφωτιστικές είναι οι απαντήσεις των μαζοχιστων εδώ, μιας και είναι οι άμεσοι αποδέκτες και μπορούν να καταθέσουν με σαφήνεια το βίωμα τους.
     
  9. Domsad

    Domsad Regular Member

  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    "Δροοοοομο!"
     
  11. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Καταλαβαίνω το σκεπτικό σας.  

    Αυτό όμως δεν αλλάζει το γεγονός ότι πέρα από τον τίτλο που κάποιος δίνει στο νήμα του η ουσία βρίσκεται στην εξήγηση όταν και όπου υπάρχει, του τι απαντήσεις επιθυμεί να λάβει, για ποιο θέμα επιθυμεί να ξεκινήσει μια συζήτηση.
    Ο τίτλος ενός νήματος δεν είναι ανεξάρτητος από το συνολικό μήνυμα του νηματοθέτη.

    Ας μη μένουμε στο να πιάνουμε μια μια τις λέξεις. Η νηματοθέτρια στη συγκεκριμένη περίπτωση αναφέρει ξεκάθαρα τι πραγματεύεται το νήμα της.

    Φυσικά και εσείς μπορείτε να βρίσκετε πιο ενδιαφέρουσες τις απαντήσεις των μαζοχιστών. Αυτό όμως είναι κάτι άλλο.

    Σαν άτομο που μου αρέσει να προκαλώ πόνο έχω ξεκάθαρα στο μυαλό μου τις στιγμές που προκάλεσα πόνο οι οποίες ήταν για εμένα πιο έντονες είτε για το πώς βίωσα εγώ τη διαδικασία να προκαλέσω πόνο είτε βλέποντας και νιώθοντας την επίδραση που είχαν οι πρακτικές μου στον άλλον.
     
    Last edited: 27 Ιουλίου 2022
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @woman2woman

    Ότι είπε η @D Q Juls . Δεν χρειάζονται περαιτέρω εξηγήσεις.