Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Ο πόνος που μου προκάλεσε η έλλειψη φρονιμίτη στην κάτω αριστερή γνάθο (κόντευε να σπάσει καθώς το είχαμε ανακαλύψει αργά) όταν ήμουν γυμνάσιο... τα μισώ τα δόντια μου...  
     
  2. episkeptis

    episkeptis New Member

    Ο σωματικος πόνος περνάει κάποια στιγμή και τον ξεχνάμε σε μεγάλο βαθμό, ο ψυχικος πόνος δεν παλεύεται και έχει ως μόνο γιατρικο (και αυτό όχι παντα) τον χρόνο.
    Οπότε χωρισμός από μεγάλο έρωτα που η ανάρρωση κράτησε ουσιαστικά περίπου ένα χρόνο.
    Από σωματικό κωλικος εντέρου με έστειλε στο νοσοκομείο και η ανάρρωση από εγχείρηση σταφυλης που διαρκεί 10 μέρες και είναι μια πληγή πάνω από τις αμυγδαλες και δεν μπορούσα να φάω τίποτα άλλο πάρω μόνο στραγγιστο γιαούρτι, κοτοσουπα αναλατη και κρέμα.
    Οτιδήποτε άλλο και ειδικά οτιδήποτε περιέχει αλάτι λεμόνι μπαχαρικά με έστελνε κανονικά, πηδουσα μέχρι το ταβάνι, το κακό είναι ότι πολλά τρόφιμα που δεν το γνωρίζουμε περιέχουν κάτι από αυτά.
    10 μέρες αϋπνία (είδα την σειρά 24 και τις 8 σεζόν μαζεμενες!) και πολύ πόνο.
    Εντάξει και κλωτσιά στα αρχιδια, για λίγο πονάει απίστευτα
     
  3. Black swan

    Black swan Regular Member

    Οι άνθρωποι που έφυγαν χωρίς να το θέλουν από τη ζωή μου και τη ζωή γενικότερα.
    Τα καυστικά του λόγια.
     
  4. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    όποιος δεν έχει πατήσει ξυπόλυτος μέσα στο σκοτάδι τουβλάκι Lego....δεν ξέρει τι θα πει πόνος!
     
  5. aethereal

    aethereal Guest

    της αυταπάρνησης
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μη το συζητας. Γενικά οτι πατήσεις με γυμνό ποδι , για λίγο πονάει απίστευτα...
    Πχ, γυαλιά, τριβόλια , μυτερές πετρες, τσουκνιδες ή κομμενα κεφαλια απο γαιδουρανγκαθα
    είχαμε τη φαϊνή ιδέα να τρεχουμε σε γρασίδι ή χωματόδρομους ξυπόλητοι/ες.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    1.07-1.26 και 2.06-2.20
     
  8. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    11 χρονών είχα πέσει με το πατίνι και έκανα 11 ράμματα εσωτερικά και 10 εξωτερικά. Αυτό δεν με πόνεσε.. Σε αυτό που πόνεσα είναι ότι η πέτσα κοιτούσε προς τα μέσα και για να γίνουν τα ράμματα έπρεπε να την κόψουνε με ψαλίδι ή κάτι τέτοιο... Δεν φαντάζεστε για τι πόνο μιλάω!!!
     
  9. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Κρίνοντας από την αντίδραση της υπό,θα έλεγα στεγνός πρωκτικος βιασμός
     
  10. Σπάσιμο σαγονιού και μύτης από ποδόσφαιρο... σε τσιμέντο.
    Πόνος από λεβάι στο φάρυγγα μετά από χειρουργείο.
    Χτύπημα στα αρχίδια σε πουστόξυλο (ελληνικού τύπου)
    Χτύπημα στο γόνατο
    Πονόδοντος
     
  11. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    πονο δεν δινω σε αλλον αλλα δεχομαι..... μαρεσει ο πονος... μαρεσει πολυ οταν εγω η ιδια δινω πονο σεμενα ....οταν κατεβαζω το βρακακι μου τουρλονω τον κωλο μου και με μια δερματιμη ζωνη τον αρχιθζω στισ λουριδιες μεχρι να ματωσει ..... αλλεσ φορεσ παλι θα πονεσω τισ ρωγες μου θα τις σφιξω τοσο μα τοσο δυνατα με λαστιχακια που θα θελω να ουρλιαξω απο τον πονο αλλα δεν το κανω και μαλιστα ντυνομαι και παω και εξω μια βολτα για ''τιμωρια''.... μετα βεβαια οι ρωγες μου ειναι για μερεσ πληγιασμενες αλλα δεν με νοιαζει γιατι καβλονω καθε φορα που με πονανε οταν τισ αγγιζει το σουτιεν...αλλη φορα θα παιξω με το αιδιο μου ...θα παρω μια σαγιοναρα και θα νοιξω τα ποδια μου και θαρχισω να χτυπαω δυνατα τα χειλη .....τοσο που...... η θα παρω μια μπατονετα θα την βουτηξω στο οινοπνευμα και θα την βαλω μεσα στην τρυπουλα της ουρηθρας μου...εκει ειναι το αποκορυφωμα της ηδονης....ειναι τοσο εντονο το τσουξιμο που μουρχεται να πεσω .....βεβαια παντα οταν βγαζω την μπατονετα ειναι γεματη αιμα.... αυτη ειναι η καβλα της ''τιμωριας''...αυτα κ.λ.π
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ημικρανία...
    σε σημείο να θέλω να κόψω το κεφάλι μου !