Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος στο οποίο έχετε αυνανιστεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 20 Μαρτίου 2016.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Όπως πάτησα υποβολή και βγήκε η απάντηση σου ταυτόχρονα με τη δική μου, διάβασα πριν κλείσω το παράθυρο στα βόδια. Κλείνω που λες το παράθυρο, συνειδητοποιώ τι διάβασα    , μένω κάγκελο και μετά το ξανάνοιξα και αποκαταστάθηκε η πραγματικότητα  
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Με έκανες και γελασα. Σε καλό σου  
     
  3. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    πριν πολλα χρονια οταν σπουδαζα παλερμο στο Politeama Garibaldi βαζοντας ενα στοιχημα
     
  4. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Το είχα κάνει πολλές φορές και σε διάφορα μέρη. Δεν θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο. Να αναφέρω σε ένα ξενοδοχείο, όταν περίμενα ενα ζευγάρι να τους πάω στο αεροδρόμιο, ήμουν κοντά στην παραλία και εβλεπα κάτι κορμιά ήμυγυμνα.. ..σε ένα μαγαζί ....στην τουαλέτα του πανεπιστημίου... ..μόνο σε αεροπλανο δεν το έκανα. Πολύχρονη εμπειρία στο θέμα)) )
     
  5. Πριν από χρόνια οντας στο στρατό στην Αλεξανδρούπολη, στην τουαλέτα στον τοίχο, στα goodies
     
  6. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Ένα αιδοίο, του οποίου η κάτοχος εξακολουθεί να μου διαφεύγει.
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Μου έχουν πει ότι ο αυνανισμός... οδηγεί στην τύφλωση...

    Χμμμ γιατί άραγε έχω 6 μυωπία...   
     
  8. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    στον ελαιωνα μετα απο χορτοκοπτικη...!
     
  9. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    στο γραφείο του ταξίαρχου στον Έβρο...
    στις τουαλέτες στη δουλειά ...
    στο μπαλκόνι...και
    γονατιστός μπροστά Της στην πιλωτή και στο ασανσερ.. κατόπιν φυσικά εντολής Της...
     
  10. Jasmine

    Jasmine New Member

    Σε ένα μικρό θερμοκήπιο
     
  11. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Σε νοσοκομείο με το ένα χέρι στον γύψο !
     
  12. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Μέσα στο αεροπλάνο και καθόμουν στη μεσαία θέση έξοδο κινδύνου