Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος στο οποίο έχετε αυνανιστεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 20 Μαρτίου 2016.

  1. bearish_cy

    bearish_cy New Member

    Δεν είπε κάτι. Τώρα αν κατάλαβε τι έκανα δεν ξέρω, είχα πιεί αρκετά οπότε δεν με πρόσεξα.  
     
  2. ianmat

    ianmat New Member

    στο γραφείο κ σε τουαλετα bar
     
  3. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    Δυστυχώς δεν είσαι μόνος σου, πολλοί το κάνουν αυτό. Γι' αυτό οι υπόλοιποι τα μάτια μας 14, κάπως δεν ψήνω πολύ να πεθάνω στην άσφαλτο.
     
  4. slave32

    slave32 Regular Member

    Ξεκινατε τωρα να κρινετε κ που θα την παιξουμε!!
     
  5. George driver

    George driver New Member

    Με είχαν βάλει να αυνανιστώ στη τουαλέτα πλοίου και στο αυτοκίνητο! Απίστευτη εμπειρία!
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Στον Αυλώνα, στο ΚΕΤΘ, στο πάνω κρεβάτι είχα έναν τύπο από τη Μυτιλήνη, όχι τη Λέσβο (sic) που κάθε βράδυ όταν έσβησαν τα φώτα ξεκινούσε να τον παίζει με τις ώρες.
    Τα κρεβάτια μεταλλικά, δεν σταματούσαν να τρίζουν στιγμή. Όλοι στο θάλαμο ακούγαμε τον ήχο κάθε κίνησης αλλά για κάποιο λόγο δεν είπε ποτέ τίποτα κανένας.
    Βέβαια εγώ ο τυχερός   πέρα από τον ήχο είχα και το μπόνους της κίνησης, ήταν σα να σε κουνάει να κοιμηθείς κάποιος για ώρες.

    Σκεφτόμουν από τη μια να του πω διακριτικά να μην κουνάει το κρεβατι ή να κάνω υπομονή να πάρουμε μετάθεση για τη μονάδα και από την άλλη πως δεν θα μπορούσε να γίνει χειρότερο. Έκανα λάθος.
    Στο διπλανό κρεβατι ήταν ένας τύπος από τη Λευκάδα που δεν είχε βγάλει τις αρβύλες του για ένα μήνα (ω, ναι, αλήθεια είναι).
    Ήρθε η στιγμή να τις βγάλει.
    Εκείνο το βράδυ είχα το τρίξιμο του κρεβατιού, το νανούρισμα από την κίνηση και συγχρόνως την μυρωδιά ποδιών που δεν έχουν βγάλει τις καλτσες και τα άρβυλα για ένα μήνα.
    Ομολογώ πως για κάποια μιλισεκόντ σκέφτηκα πως δεν θελω να ξανακάνω σεξ ή να ξαναδώ γυμνό σώμα στη ζωή μου.

    Υπάρχουν όμως και χειρότερα, ασχέτως με το θέμα του νήματος. Την επόμενη μέρα ο γιατρός του ΚΕΤΘ, έπρεπε να βρει τρόπο να ξεκολλήσει με το νυστέρι τις κάλτσες του τύπου από την Λευκάδα και να φροντίσει να μην καταλήξει με συψαιμία.

    Ωραίες εποχές...  
     
  7. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    Όταν είσαι στο δρόμο και οδηγάς ο άλλος δεν χρωστάει τίποτα να πληρώσει τη μαλακία σου. Σταμάτα σε ένα πάρκινγκ και παίχτην μέχρι λιποθυμίας άμα θέλεις.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχεις καμία συναίσθηση του τι είπες ότι έκανες ή μπα;
     
  9. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    κυριολεκτικά και μεταφορικά!
     
  10. MallonNai

    MallonNai Gynesexual (oχι Bi) Premium Member

    όταν ήμουν κάπου 15 χρονών, σε ιδιαίτερο μάθημα στο σπιτι μου, θυμάμαι το όνομα της δασκάλας, το μάθημα όχι (δλδ ήταν ιστορία, γραμματική, δε ξέρω), την έπαιξα κάτω από το γραφείο με τη δασκάλα απέναντι. Δε ξανα ήρθε για μάθημα λολ.
     
  11. skia

    skia Contributor

    Ηλικία;
     
  12. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν γνωριζετε τις συνθηκες και βγαζετε τα συμπερισματακια σας!

    Το μονο που θα σας εδινα δικαιο ειναι αν δουλευετε διοδια, πληρωνω μονο κας!!