Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιός έχει τον έλεγχο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Lucifer81, στις 23 Φεβρουαρίου 2020.

  1. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Ορμώμενος από αυτά τα δύο, μου έχουν δημιουργηθεί εδώ και καιρό αρκετές απορίες, και επειδή δεν έχω ούτε την ακαδημαϊκή, ούτε την ιατρική γνώση που κατέχουν οι περισσότεροι εδώ θα τις αραδιάσω με την ελπίδα οτι θα μάθω και σήμερα κάτι.

    Όταν ένα υ κάνει στοματικό σε ένα Κ, ποίος έχει τον έλεγχο της απόλαυσης του Κ και ποιός του υ;


    Y.Γ. Παρακαλώ αν θεωρείται off topic να μεταβεί εκεί, καθώς δεν θέλω να κάνω κατάχρηση του χώρου που φιλοξενεί τις ανησυχίες μου  
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

  3. Missophia

    Missophia I always hoped for light to take you

    Η Ελένη..  
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    η φιλη του Ορεστη ? :Ρ
     
  5. Missophia

    Missophia I always hoped for light to take you

    Γεια σου. Είμαι η Ντόρι
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    φερδερ:
    όταν ένα υ κάνει μπακλαβά ή μουσακά, ποιός έχει τον έλεγχο της απόλαυσης;
     
  7. Αυτός/η που τον τρώει.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    σεξίστρια
     
  9. Missophia

    Missophia I always hoped for light to take you

    Προσωπικά, πιστεύω ο ίδιος ο μπακλαβάς
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Και στις δυο περιπτώσεις ο Κ με την εξής προϋπόθεση.

    Ο Κ έχει μάθει στο υ πως του αρέσει να του παίρνει πίπα.

    Ετσι ο Κ παιρνει ευχαριστηση απο μια πίπα που γίνεται όπως του αρέσει και το υ παίρνει ευχαρίστηση προσφέροντας στον Κ του σύμφωνα με τις οδηγίες του.

    Για τους Κ που ειναι και σαδιστές με υ μαζοχάκι μπορεί να αλλάξουν λίγο τα πράγματα. Γιατί την ώρα της πίπας αν δεν είναι καλή μπορεί να "πεσει" εξευτελισμός, να πέσει καμία σφαλιάρα και οτι βγάζει η φαντασία του καθενός...οπότε και πάλι ικανοποιημένοι όλοι.
     
  11. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Εγώ φτιάχνω γαλακτομπουρεκο, έχω τον έλεγχο της σωστής εκτέλεσης της συνταγής και του σερβιρισματος. Nothing more.
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    την «σωστότητα» της συνταγής και της εκτέλεσης την καθορίζετε η ίδια ή καθορίζεται από άλλους παράγοντες;