Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιός τύπος Κυρίαρχου. σας απωθεί περισσότερο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_No, στις 3 Σεπτεμβρίου 2010.

?

Ποιός τύπος Κ. σας απωθεί περισσότερο?

  1. Να είναι απαιτητικός εξ αρχής.

    10,9%
  2. Να σας έχει δεδομένη.

    4,3%
  3. Να μην βρίσκει τι σας καβλώνει.

    10,9%
  4. Να είναι ασόβαρος.

    10,9%
  5. Να είναι σοβαρός.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Να είναι μυστικοπαθής.

    2,2%
  7. Να είναι βρώμικος (σε θέμα καθαριότητας)

    54,3%
  8. Να μην σας δίνει την αποκλειστικότητα.

    6,5%
  1. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    C-: αυτός, ναι, αυτός, ο αλλιώς γνωστός και ως «Ελλαδιστανός».

    Δεν το ανέλυσα ακριβώς. Χιούμορ έκανα. (Ή τέλος πάντων, χιούμορ επιχείρησα να κάνω.) Μερικά πράγματα θέλουν χιούμορ.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Re: Ποιός τύπος Κυρίαρχου. σας απωθεί περισσότερο?

    πέταξες σκληρές αλήθειες και τα υποτακτικά στεναχωρεθήκαμε ..!

    lol .
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    H ανειλικρινής (και με τον εαυτό της και με τον υπό)

    Η συντηρητική σε όλα.

    Η μίσανδρος
    (το κατώτερο πλάσμα το αγαπάς κι αυτό όπως ένα ζώο στο κάτω κάτω, αλλά δεν το μισείς).

    Η αναίσθητη.

    Εκείνη που της "χτίζεις" κάτι και σου λέει κι άλλο, χωρίς καν να χαμογελάσει, κι ύστερα της χτίζεις κι άλλο και σου λέει άει στο διάολο.

    Εκείνη που λέει ψέμματα ότι της αρέσει το bdsm.

    Η ανελεύθερη.

    Η απατεώνας.

    ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

    και κάτι ακόμα

    Η εκβιαστής, ο τελευταίος τύπος.

    φιγούρα άκρως παθητική και αξιοθρήνητη, σε κατώτερο επίπεδο και από τον βιαστή, και από τον ληστή, γιατί ο βιαστής και ο κλέφτης αυτό που θέλει το παίρνει με την βία, ενώ ο εκβιαστής είναι άχρηστος να ασκήσει ακόμα και σωματική βία, που είναι η κατώτερη μορφή ζωικής ενέργειας. Πιο κάτω ακόμα.
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Ποιός τύπος Κυρίαρχου. σας απωθεί περισσότερο?

    Εχουμε θεμα εδω! Την μια φορα που σχετιστηκα επι μακρον με γυναικα κυριαρχη σε ολα τα επιπεδα σκοτωθηκαμε, τσακωθηκαμε, βριστηκαμε. Η ιντριγκα χτυπησε κοκκινο για μεγαλα διαστηματα. Παρολα αυτα περασα απιστευτα μαζι της, καθως ειχαμε βρει ο ενας το κουμπι του αλλου. Οποτε...

    1. Ηταν κατι που δεν με ενοχλουσε τουναντιον. Και το ειχε σε απιστευτα εντονο βαθμο.

    2. Δεν ισχυε απο την πλευρα της ουτε και απο την δικη μου. Φανταζομαι πως αν.. θα ηταν τροχοπεδη!

    3. Εβρισκε και με το παραπανω λεμεεε!

    4 - 5. Η σοβαροτητα παντα ειχε να κανει οταν βρισκομασταν με κοσμο γνωστους η αγνωστους... Και εμενε εκει most of the times.

    6. Αυτη η επιλογη δεν υπαρχει! Το θεωρω δεδομενο και δεν το σχολιαζω παραιτερω.

    7. Πιστευω πως μου την εδινε, χωρις να ειμαι σιγουρος ομως. Εκεινη αμφεβαλε αρκετα για την δικη μου. Οταν ομως εχεις παθος και οχι μονο, παλευεις για την αποκλειστικοτητα.

    Ηταν η πιο πολυχρονη μου σχεση (τυχαιο?) ενω συνεχισαμε να βρισκομασστε και μετα μετα το τελος αυτης. Ηταν το τελειως αντιθετο απο αυτο που αποκαλουμε ευθεια γραμμη, μες' την τρελα! Και αυτο ειναι για μενα το ζητουμενο, οι μεταπτωσεις. Η διαρκης ψυχροτητα εν γενει στους ανθρωπους με απωθει. Και αυτο βεβαια ισχυει ιδανικα για "Ντομες" (οπως ελεγε ο Χαινριχ) της σειρας
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    τα μισά κατάλαβα συγνώμη.
     
  6. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    αυτός που έχει πάθει ταύτιση.

    (και για καθε χαρακτήρα)
     
  7. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Αυτός που νομίζει ότι επειδή του είπες καλημέρα, σε έχει ήδη στο μυαλό του και στη συμπεριφορά του ως σκλάβα του, αιώνια και αγέρωχα! Έλεος 
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    γυπ γυπ hooray
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Καλά ξεκίνησε πάλι το ΣΚ...  
    *Αυτός που δεν μου φέρνει τον καφέ μου στο κρεββάτι   
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να είναι απαιτητικός εξ αρχής.
    Ε, ναι. Εναλλακτικά στην αρχή μπορεί να δίνει κώλο και σε δεύτερο χρόνο να θερμοκαρακαλεί να του πάρετε πίπα.

    Να σας έχει δεδομένη.
    Βέβαια! Καλό είναι να πέφτει στα πόδια σας μια στις τόσες!

    Να μην βρίσκει τι σας καβλώνει.
    Να τη πάλι η εμμονή ότι πρέπει να τελειώνουν τα υποτακτικά. Δηλαδή κάπου ώπα!

    Να είναι ασόβαρος/σοβαρός.
    Το ένα μας βρωμάει το άλλο μας ξενίζει, τύπου;

    Να είναι μυστικοπαθής.
    Ναι, είδαμε και τους Κ της Μάτα Χάρι που δεν ήταν.

    Να είναι βρώμικος (σε θέμα καθαριότητας)
    Δηλαδή κάνει μπάνιο μόνος του; Εσάς τι σας θέλει;

    Να μην σας δίνει την αποκλειστικότητα.
    Α, εδώ ένα δίκιο το έχετε. Αν είσαστε δημοσιογράφοι.
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Αυτά είναι τα σωστά. Τα ωραία τα τίμια.
     
  12. Annalysia

    Annalysia velut luna

    "Είστε σίγουρα Κυρίαρχος;"