Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολιτικές / Ακτιβιστικές / Παράνομες (Φαντασιακά)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 1 Απριλίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Kαλά ρε παιδί μου κι εσύ, πάνω στην Ζωίτσα πήγες κι έπεσες? Σε διεγείρει ερωτικά μία τόσο δυναμική γυναίκα? Φαντασιώνεσαι πράγματα μαζί της? Γιατί εμένα πολύ με φτιάχνει, αν και δεν είναι το φύλο που προτιμώ...
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όχι ρε δεν έπεσα πάνω στη Ζωή. Αλλά αν την έβλεπα μπροστά μου σε έδρα, θα έλεγα σε αυτούς που με πήγανε στο δικαστήριο, βρείτε άλλον γιατί εγώ δεν... ασθένησα,ζαλίζομαι, νιώθω πως χάνω το φως μου, φωνάξτε το 166 κτλ.... Δεν νομίζω στη προσωπική της ζωή να είναι έτσι πάντως... βασικά είμαι σίγουρος πως γουστάρει χαστουκάκια...
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Λες εεεεε? Εγώ πάντως την φαντασιώνομαι να ρίχνει χαστούκια αστραφτερά... 
     
  4. Janine

    Janine Regular Member

    Χμ... Αφού πρόκειται για φαντασίωση, υποθέτω ότι στο κάστινγκ διατηρείς τον Jonathan Rhys Meyers, σωστά;   Μην πάει κρίμα κι ο αποκεφαλισμός   
    Γιατί ο αληθινός έμοιαζε κάπως έτσι: (και ψιλιάζομαι ότι ο ζωγράφος του έκανε κι ένα ρετούς στο πινέλο   )


     
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είσαι σαμπάκι για αυτό...     
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πάντως για την ιστορία τρίζουν τα κόκκαλα του Μαρίνου.... Αν οι Χρυσαυγίτες είναι φασίστες, τότε αυτοί οι μπάχαλοι που νομίζουν πως τα Εξάρχεια τους ανήκουν τι είναι;
     
  7. Δυο φορες φασιστες...
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τό ίδιο κι εγώ οφείλω να ομολογήσω...και με 'κείνο το σαρδόνιο χαμόγελο χαραγμένο στα χείλη της! 
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ασφαλιτόμπατσοι
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν έχουν κότσια οι λίτες να σκάσουν Εξάρχεια μόνο για καφέ στο διπλό. Αλλιώς θα τους κάψουν ζωντανούς και το ξέρουν....
     
  11. To ιδιο σεναριο λενε και για τους χρυσαυγιτες.... Εγω ολα αυτα τα ακουω βερεσε.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ πάλι όχι, και όσο κι αν το σκέφτομαι, δεν μου βγαίνει καμιά εξίσωση με χρυσαύγουλα...εκ του πονηρού την βλέπω την εξομοίωση, δεν την αποδέχομαι....