Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολιτικές / Ακτιβιστικές / Παράνομες (Φαντασιακά)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 1 Απριλίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

  2. brenda

    brenda FU very much

    Είμαι λευκός, είμαι αρρενωπός, είμαι Γερμανός....bdsm role play με σαφείς παραβιάσεις του SSC και του RACK...καθόμαστε και αναλύουμε τα περί συναίνεσης...
    Να το καλύτερο παράδειγμα abuse, και καταχρηστικού δικαιώματος.... 
     
  3. Επειδη λενε τα ιδια και για τους δυο δε σημαινει οτι τους εξισωνω. Επισης ως ιστοριοδιφης θα μπορουσα να κανω αναλυση επι του θεματος αλλα θα μου παρει κυριολεκτικα ωρες για να την διατυπωσω...
     
  4. Εχω την εντυπωση οτι σατιριζει ακριβως αυτο που θεωρεις οτι αναπαριστα επειδη το πρεσβευει. Γερμανικη σατιρα ειναι...
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ πάντως την σύνοψη θα την έβλεπα...  Με ενδιαφέρον μάλιστα, όχι όμως όλη την ανάλυση... 
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Κι εγώ λίγο το κοροϊδεύω σαν τους Γερμαναράδες, μη νομίζεις....
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...?
     
  8. ιστοριοδίφης ο [istorioδífis] Ο10 θηλ. ιστοριοδίφισσα [istorioδífisa] Ο27 : αυτός που ασχολείται με την αναζήτηση, συλλογή, κατάταξη και παρουσίαση υλικού (εγγράφων, εντύπων, αρχείων κτλ.) χρήσιμου για ιστορικές μελέτες.

    http://www.lexigram.gr/lex/enni/ιστοριοδίφης
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    σ΄ευχαριστώ google search,
    ρώτησα όμως με ποιά κριτήρια χαρακτηρίζεις εαυτόν
     
  10. Oνομαζεται αυτογνωσια...
     
  11. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

  12. sigh

    sigh .

    Συνήθως οι φαντασιώσεις μοιάζουν με σκηνοθετημένα όνειρα, σε πριβέ προβολές, με σβηστά τα φώτα της όποιας αλληλεπίδρασης με άλλους. Από τη στιγμή που το σενάριο θα βγει απο την αίθουσα της φαντασίας, η διαδραστικότητα μπορεί είτε να συμβάλλει θετικά, είτε να "κατεβάσει το έργο", μαζί με την όποια διάθεση για πειραματισμό πιο πέρα.

    Αναρωτήθηκα κάποτε σχετικά με την ευθύνη που μπορεί να είχα ως έφηβη, όσον αφορά τις δοκιμασίες που περνούσα απο τους βαθιά στα -άντα αντιήρωες των πειραματισμών μου κι αφου σιγουρεύτηκα πως δεν με παρακολουθεί κάποιος γνωστός ή φίλος, συνέχισα ωσπου βρέθηκα "επι σκηνής", δίχως κάστινγκ και λόγια..