Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολλαπλοί οργασμοί αρσενικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 6 Οκτωβρίου 2008.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Εδώ, ο οργασμός ορίζεται σαν εκσπερμάτωση, ενώ υπάρχουν κι άλλα είδη ανδρικού οργασμού, όπως αναφέρθηκε στο παρόν νήμα προ δεκαετίας, σύμφωνα με τις αρχές του Τάο, της Τάντρα και όχι μόνο.
    Έχει τύχει να το βιώσω αυτό, το χωρίς εκσπερμάτωση και δεν αμφέβαλλα καθόλου για την ποιότητά του, ήταν αρκούντως συγκλονιστικοί -τουλάχιστον έτσι φαίνονταν- οργασμοί.
    Σπανιότερα, στα νιάτα μου, είχα δει και άνδρες να χύνουν πολύ εύκολα διαδοχικά, κάτι που μοιάζει πολύ με τους απανωτούς γυναικείους οργασμούς, με νορμάλ ποσότητα σπέρματος κάθε φορά.
    Άρα ναι, όλα υπάρχουν, όπως υπάρχουν και Ταντρικές και Ταοϊστικές τεχνικές για να ανεβάσεις την σεξουαλική ενέργεια στον εγκέφαλο, αρκετά προχωρημένες φυσικά, που θέλουν μελέτη, εξάσκηση, υπομονή και επιμονή για να επιτευχθούν. Αλλά σίγουρα δεν είναι μύθος!
    Έχει και αρκετά άρθρα στο διαδίκτυο, άλλα επιστημονικά, άλλα ιστορικά, άλλα βιωματικά, έβαλα κανά δυό.
    Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά, μπορεί να τα βρει...
    Σαν γυναίκα μπορώ να πω, πως είναι ιδιαίτερη εμπειρία, ειδικά αν και η γυναίκα είναι πολυοργασμική. Γίνεται χαμούλης! 

    https://www.lehmiller.com/blog/2014/3/10/can-men-have-multiple-orgasms-too
    https://melmagazine.com/en-us/story/multiple-orgasms-for-men-are-all-about-pelvic-floor-control
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εμένα μούχει προκύψει και αργότερα...
    Ωραίον και ένδοξον μεν, ξεφύσαγα σαν βαπόρι μετά δε...
     
  3. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Λοιπόν εμένα μου έχει τύχει το εξής...
    Πηδάω 3 διαφορετικές γυναίκες σε 15 λεπτά..(5 λεπτά την κάθε μία)
    Και χύνω 3 φορές συνεχόμενες...
    Μπαίνω στο αυτοκίνητο και μετά από 5 λεπτά είναι πέτρα, κάνω στην άκρη και παίζω και μια μαλακία..  

    Πέρα την πλάκα.. υπάρχουν αρκετοί που τους έχει συμβεί..
    Μου έχει τύχει με κάποια και μάλιστα από απόσταση..και όχι μόνο μία φορά!

    Αν πετύχει η μαλακια...
     
  4. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    στο μισάωρο και σε νεαρή ηλικία ναι αλλά θεώρησα ότι δύο εκσπερματωσεις στο πενταλεπτο σε αυτή την ηλικία είναι ξεχωριστη περίπτωση.
    ξεχνάω βέβαια το γεγονός ότι εδώ μέσα όλοι είναι οι θεοί του σεξ και τα ξέρουν όλα.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Έτσι είναι αν έτσι νομίζετε.
    Μεγαλώνοντας ίσως να ευτυχίσετε, να νομίζετε κι αλλιώς.
    Σας εύχομαι από καρδιάς καλή τύχη.  
     
  6. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    πατροναρισμα once again επετεύχθη, ανταποδίδω τις ευχές.
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αποκλειεται!!!! Δεν δεχομαι κανεναν διπλα μου!!!!! Κανεναν.
     
  8. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    χαχαχα   
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Θεωρείτε κάποιον που χύνει δεύτερη φορά μετά από ένα πεντάλεπτο "ο άντρας one in a million" ενώ το να το κάνει κάποιος τρεις φορές, μία ανά δεκάλεπτο συνηθισμένο.
    Δεν χρειάζεστε πατρονάρισμα, άδικος κόπος θα είναι.
     
  10. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    προφανώς το one in a million το είπα για δώσω έμφαση στην έκπληξη μου και σίγουρα υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν γνωρίζω αλλά δεν συγκαταλεγονται σε αυτό που λέμε "συνηθισμένο".
    και τέλος πάντων ας αποδεχτουμε επιτέλους το γεγονός ότι εσείς κι εγώ δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε κι ας προχωρήσουμε περιχαρεις παρακάτω.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      
     
  12. espimain

    espimain Contributor


    "ο Λάμαχος προκειμένου να εξευτελιστεί εντελώς, αποχωρεί ψωροπερήφανα μ’ ένα ταρατατζούμ ενώ ο Δικαιόπολης πάει παραδίπλα και ανοίγει το μαγαζί των ονείρων του. Εδώδιμα αποικιακά! Μπακάλικο!"