Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολλαπλοί οργασμοί αρσενικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 6 Οκτωβρίου 2008.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είναι αρκετοί άντρες που μπορούν να χύνουν ακατάπαυστα για ωρες.

    Και βγάζουν άσπρα υγρά σε μεγάλες ποσότητες και συνεχως.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    γιατί οι άλλοι τι βγάνουνε? μαύρα?
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ζαβά διαβαζεις;
     
  4. Inner Beast

    Inner Beast New Member

    Με την μέθοδο της Τάντρα και τα παρόμοια όντως μπορεί. Πρέπει ελάχιστα πριν έρθει η κορύφωση με ειδικές τακτικές να σφίγγεται και να το κρατάει και αυτό να γίνει πολλές φορές. Όσο περισσότερες, τόσο το καλύτερο. Μετά όταν αφεθεί ελεύθερος, θα έχει πολλαπλούς οργασμούς.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπορντοροδοκόκκινα σε PAL κεραμυδοκοραλί σε SECAM
     
  6. Soulstream

    Soulstream New Member

    Καλημέρα σας ή καλησπέρα σας... Όπως αρέσει στον καθένα... Εδώ νομίζω ότι πρέπει να καταχωρηθεί και η δική μου εμπειρία στο θέμα... Ή μάλλον δύο εμπειρίες. Να διευκρινίσω ότι σε καμία από τις δύο δεν συμμετείχαν μπλε χαπάκια, πράσινα άλογα και χόρτα. Η μία περίπτωση λοιπόν ήταν κάποιος τύπος, ο οποίος με είχε καιρό απωθημένο του (και το λέω αυτό γιατί μπορεί το γεγονός αυτό να έπαιξε κάποιο ρόλο σε όλο αυτό) και κατά τη διάρκεια της... πράξης, εκσπερματισε μια φορά, συνέχισε απτόητος, μετά από δύο λεπτά το έκανε πάλι και μετά από άλλα δύο τρία λεπτά εκσπερματισε και τρίτη φορά! Εννοείται και τις τρεις με όλα τα συμπτώματα που βεβαιωνουν το γεγονός! Ειλικρινά δεν μου έχει ξανατυχει! Η δεύτερη περίπτωση ήταν με κάποιον άλλον, με τον οποίον σημειωτέον είχαμε σχέση, που σημαίνει ότι γνώριζα πολύ καλά τις αντιδράσεις του στο συγκεκριμένο θέμα. Δεν ήταν βέβαια σε διάστημα 2 ωρών. Ήταν από αργά το απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα. 5-6 ώρες δηλαδή. Ήταν όμως 9 1/2 φορές. Η μισή ήταν γιατί δεν κατάφερε να τελειώσει (γμτ μου χάλασε το 10αρι χα χα) Από τη τέταρτη φορά και μετά προσπαθούσα να διαπιστώσω και την ποσότητα. Μέχρι και την 7η ήταν ικανοποιητική, όχι βέβαια σαν τις δύο πρώτες αλλά οκ. Η 8η και η 9η ήταν πολύ λιγότερο σε ποσότητα . Λογικό θεωρω... Ή ποιότητα δε αντιστρόφως ανάλογη θα έλεγα... Αξέχαστο μου έχει μείνει... Απλά να ξέρετε ότι μπορεί να συμβεί... Για τους δύσπιστους της υπόθεσης!
     
  7. jim28

    jim28 Regular Member

    Οταν ήμουν 25 χρονών έτυχε να τελειώσω 4 φορές συνεχόμενα και 8 μέσα στην ημέρα.
     
  8. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    3 φορες και η Τετάρτη με παιδεύει λιγο συνολικά 3ώρες με τα αντίστοιχα 5 λεπτά διαλύματα..     καθε φορά έχουμε μείωση τις ποσότητας.
     
  9. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Πω, πω, κουραστικό ακούγεται. Μία, μία φορά και καλή, με διάρκεια με υπομονή και ανάσες.
     
  10. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Χαχαχαχα οχι ρε οπως την βρίσκει κανείς εαν υπάρχει χημεία και εμπιστοσύνη με απόλυτη παράδοση τις κυρία ,εμένα με τρελαίνει η κυριαρχία πανω τις. Μες την καυλα
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Εντάξει, μωρέ, μπορώ να διαφωνήσω ; Όπως τη βρίσκει κανείς. Εαν υπάρχει χημεία και εμπιστοσύνη τότε όλα ειναι καλά  .
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ένας φτάνει... έχουμε και δουλειές...