Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύωρη αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 6 Μαρτίου 2010.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία



      Mα ούτε ένα. ουτε στα ψέμματα. Στο κλάσιμο εντελως με εχουν κι εμενα και την ακουραστη γλωσσαρα μου  
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ω, πρέπε να κοιμηθούμε αγκαλίτσα μια φορά εμείς!!

      
     
  3. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    εγώ πάντως που το έκανα για πέντε συνεχόμενες ώρες ούτε το σαγόνι μου πιάστηκε ούτε τα σάλια μου στέρεψαν ούτε διάολο μαύρο έπαθα και ούτε και η κοπελιά έπαθε τίποτα από όλα αυτά που αναφέρονται στο νήμα. όταν πήγαινα για ελάχιστα δευτερόλεπτα να κάνω μια παύση για να πάρω αναπνοή αντί να μου σπρώχνει το κεφάλι έξω το τράβαγε πάνω της. πάω στοίχημα ότι αν δεν είχαμε να πάμε στις δουλειές μας ακόμα εκεί θα ήμασταν και μα το Θεό δεν θα με χάλαγε καθόλου.
    και για όποια δεν το πιστεύει σχετικά με τη διάρκεια τούτο και μόνο τούτο έχω να πω.
    ιδού η ρόδος ιδού και το γλείψιμο. χεχε
     
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Στη ρόδο έφτασε ποτέ η κοπέλα ή μούλιασε στην 5ωρη διαδρομή;
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    PM βρε! PM!!!!!!! θελω ενα pm!!!!

     
     
  6. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    δεν ξέρω αν έφτασε ρόδο αλλά αγία παρασκευή που μένει πήγε.
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    σε πιστεψαμε ...
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    H ειδικότις μου, πιάνεται το σαγόνι όμως ειδικά άμα βάζεις τα δυνατά σου   όντως     
     
  9. Mike4518

    Mike4518 New Member

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Εμένα πιάνεται επίσης η γλώσσσα μου, αλλά συνεχίζω όσο μπορώ. Στο κάτω κάτω το κάνεις για την παρτενέρ σου και όχι για πάρτη σου. Να το πω αλλιώς: η χαρά της είναι η χαρά σου Χ 10! Η επιβράβευσή σου είναι η χαρά που της δίνεις, την οποία ακούς αλλά και νιώθεις με τα χείλη και την γλώσσα όταν έρθει η ώρα...  

    Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο !!!

    Κι αν έχει και squirt, τόσο το καλύτερο!  
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    χμμμμ εγω το κανω και για μενα παντως. αλλα μην το πειτε πουθενα. Thaleia ουτε ενα pm σου λεω!!!!
     
  11. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Να στείλω; Να στείλω; 
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Ναι δώστου θάρρος εσύ