Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύωρη αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 6 Μαρτίου 2010.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    στειλε βρε. αλλα πες μου οτι σε λενε ξερω γω.... Σουζανα, η βρες τελος παντων εσυ πως σε λενε.Εγω θα κανω οτι δεν καταλαβα!
     
  2. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Μωρέ, να βάλω Σουζάνα, Σαμάνθα, Σοράγια, Ζεϊνέπ (τα τούρκικα ονόματα τα πάω πολύ:crazy  ή ότι άλλο θέλεις. Αλλά από τη στιγμή που γνωρίζεις τα... μούτρα μου , δεν βλέπω να λειτουργεί. Οπότε κάνω έκκληση στις original "Σουζάνες" κλπ. να ανταποκριθούν. Ένα pm είναι και δεν κοστίζει και τίποτα.  
     
  3. Kowalski

    Kowalski New Member

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Στην πρώτη επαφή με την κοπέλα σκλάβα μου - που σκύλεψα από άλλο αφέντη - είχα λυσσάξει και της έκανα 2,5 ώρες αιδιολειχία... αλλάξαμε 3 δωμάτια στο μεταξύ και βράδυασε...τέλεια...

    Kowalski
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία


    "Τί μάγκας!!!"...  


    (Αυτό δεν είναι το συμπέρασμα στο οποίο έπρεπε να καταλήξουμε, από την συγκεκριμένη πληροφορία; Μιά και με το θέμα του νήματος, δεν μου φαίνεται και τόσο σχετική...).

     
  5. Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

       
     
  6. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Νομίζω ότι επίσης μάθαμε, ότι κάπου ένας Master πιθανόν να έχει πέσει σε κατάθλιψη που έχασε τη σκλάβα του και επίσης ότι... βράδιασε! 
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Χαζομάρα έκανες , μετά από 2,5 ώρες αιδοιολειχία έπρεπε να της κάνεις και ένα γλυφομούνι να μην ξεκολλάει με τίποτα από πάνω σου
    Βράδιασες που βράδιασες ολοκλήρωσε το τουλάχιστον 
     
  8. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

      
     
  9. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Ειναι που λενε," και εκει που την εγαμαγα κυριε προεδρε,....της τραβαω κι εναν πουτσο....!!!!
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    αααα εγώ απ αυτά δεν ξέρω. Γλυφομούνι κάνω:innocent:
    αιδοιολειχία , και δυόμιση ώρες ? απαπαπα , με τίποτα:icon16:
     
  11. Kowalski

    Kowalski New Member

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία

    Δε φταίω εγώ που εστιάσατε αλλού !! Στο αν την πήρα δηλαδή από άλλον... αυτό ήταν απλά ενα ιστορικό στοιχείο ρε σεις !!  

    Φταίω όμως σίγουρα εγώ που κοίταξα να ήμουν ευγενικός... θα σας μιλάω λοιπόν όπως προτιμάτε για να "σάξουμε"... θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε... ( που έλεγε και Στης Ελλάδος τα Παιδιά κάποτε... )  

    Kowalski
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Πολύωρη αιδοιολειχία