Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύωρη αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 6 Μαρτίου 2010.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    πιο πολυ ποναει αν εχεις καιρο να το κανεις ... οποτε μια λυση ειναι να το κανεις συχνα η καθημερινα
     
  2. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    όλα είναι θέμα εκπαίδευσης και επανάληψης.   
     
  3. sklavosgynaikon

    sklavosgynaikon New Member

    Ειναι θεμα τεχνικης. Εξασκησης. Συνηθειας. Παιζει ρολο κ ποσο σε καθοδηγει η απολαυση της συντροφου. Θελει τροπο οχι κοπο. Ειναι απολαυστικο να κραταει παρα πολυ ωρα...αλλα η γυναικα θα σε οδηγησει αν θελει ασταματητα η να παρει ανασες. Εμενα το μονο που με ενοχλει καπως ειναι οτι μερικες ωρες μετα αφου τελειωσουν ολα νιωθω ενα καψιμο στο στομαχι...ισως γιατι δεν αφηνω σταγονα να παει χαμενη.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θυμηθηκα το "για να σε φαααωωω καλυτερα"
    απο την διαστροφικη φαντασιωση των Αδερφων Γκριμ....
     
  5. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    ή το χει κανεις...ή δεν το χει...

    ειναι θεμα μιας ομορφης δοτικοτητας...


    [και οπως εχει πει μια φιλη καποτε..: ''ο σωστος αντρας πρεπει να ξερει να τρωεει...γερμάδες'' ]
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Το "πολύωρη" εμένα με φρικαρε. Μόνο σαν τιμωρία θα μπορούσα να το εκλάβω και δη σκληρότατη.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Σωστά, πολύωρη μπορεί να είναι κουραστική, μισή έως μία ώρα γι΄αρχή είναι καλούτσικα... 
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    οτι δινεις, παιρνεις.  
     
  9. Πολύωρη, πολύωρη. Σωστά τα λέτε. Εμείς δηλαδή γιατί να κατεουμε πτυχίο στο ρουφηγμα του λεβιέ αλλά ο παρτενέρ να μην ξέρει που πάνε τα τέσσερα στην συγκεκριμένη πρακτική;
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Να πιπώνει καλά την κλειτορίδα αρκεί μέχρι να χύσω στο στόμα  
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Άμα το σκλαβι δεν μπορεί να πιπωσει πολυωρα την κλειτοριδα της αφεντρας, τότε μάπα σκλαβι ειναι.
     
  12. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Περι ορέξεως κωλοκυθόπιτα... (ναι ναι με ωμέγα)... μπορεί να θέλει να γλύφει κώλο πολύωρα ή τη μια μέρα να θέλει και την άλλη καθόλου... που υπάρχει η υποχρέωση;   Πχ... προσωπικά το λατρεύω μεν... αλλά το κάνω όσο θέλω να προσφέρω και όταν θέλω να προσφέρω... και αν δεν θέλω... σίγουρα δεν θα έπρεπε να το θέλει και η αλλη γιατί είναι με το ζόρι... δηλ... βλακεία