Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Από ταχύτητα το ρήμα, γιατί μιλούσα για εμένα  

    Κοίτα δεν μου ήρθε ουρανοκατέβατη η λέξη, χρησιμοποιείται γενικά . Δεκτό να μην αρέσει σε όλους, , η να μην την χρησιμοποιουν, θετικα το είπα παντως για να τονίσω αυτό που είπε η @methodrone πιο σωστά. δεν ήταν εκεί το νόημα όσων είπα . Στο τσουλι.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το ότι χρησιμοποιείται γενικά είναι ακόμα χειρότερο λόγω των κριτηρίων που τίθενται για αυτήν την νοηματοδοσία.
    Η χρήση των λέξεων είναι πολιτική υπόθεση όπως έχω ξαναπεί κι εφόσον λες ότι δεν το είπες ουρανοκατέβατα (άρα συνειδητά), τότε θα πρέπει να το επανεξετάσεις.

    Δεν είναι τυχαίο που ένας σεξουαλικά ενεργός άνδρας δεν αποκαλείται "τσουλί" παρά μόνο όταν δέχεται διείσδυση.

    Τέλος, το "κοίτα" αναφερόμενη σε μένα σου έχω ξαναπεί ότι δείχνει οικειότητα την οποία δεν έχουμε και θα προτιμούσα να αποφεύγεται. Ελπίζω να γίνει σεβαστό.
    Ευχαριστώ.
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    ή "να αγαπαει να πηδιεται με ολους, εκτος απο εμενα :Ρ

    (προσπαθεια για χιουμορ, μην πεσετε να με φατε)
     
  4. kinkfestation

    kinkfestation princess pig

    Η πούτσα και το μουνί είναι φίλοι μας, δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σας. Κάντε σεξ ελεύθερα τσούπρες μου. 
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Κακια  

    Εγώ πάντως ξέρω το τσουλος φουλ να λεγεται, έχω φίλους που το λένε για τον εαυτό τους, όπως το λέω εγώ για εμενα . Οπότε δεν ξέρω αν συμφωνώ με αυτό που λες .Αλλά οκ.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, αρκετοί το λένε καμαρωτά δεν αντιλέγω. Αναρωτιέμαι αν αποκαλείς "τσουλιά" και τους εκάστοτε συντρόφους σου...
    Όμως, τα κριτήρια τίθενται σε φαλλοκρατική βάση εξαρχής. Συνεπώς, καμία ουσιαστική αποδόμηση.
    Τροφή για σκέψη το λοιπόν.
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν τους αποκαλώ τίποτα. Αφεντικο και με το όνομα τους όταν είναι βανίλα . Ετσι για την απορια .

    Για τα υπόλοιπα, ισχύει  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ακριβώς γι'αυτό λοιπόν στάθηκα στη χρήση της λέξης και ειδικά όταν το νήμα αφορά ενεργά σεξουαλικά γυναίκες. Ελπίζω τώρα να έγινε κατανοητό αυτό που ήθελα να θίξω, δεσποινίδα.
     
  9. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Κ οι πουτανες ψυχή έχουν,καλυτερα στο κορμί παρά στην ψυχή.
    Στο κάτω κάτω της γραφής,κάποιος λόγος θα τις έκανε να ακολουθησουν αυτόν τον δρόμο.

    Να μη ξεχνάμε,οι μεγαλύτερες "πουτανες",δεν είναι πουτανες
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    συν το οτι ειναι το αρχαιοτερο επαγγελμα αγαπητη  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ω.ω μαι Γκοτ. Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει; ( ! )

    Τι λέγαμε;

    Πολύ σεξ, ναι, αυτό!
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και πολύ χαρά!