Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Διευκρίνηση: Οι χρόνοι που χρησιμοποιήθηκαν στο αρχικό ποστ καθώς και η έλλειψη παραπάνω παραμέτρων έγινε επίτηδες. Μια χαρά λοιπόν έκανε ο @tithon τη διάκριση μεταξύ του έχει και του είχε και την ίδια διάκριση μπορείτε να κάνετε όσοι θέλετε να την κάνετε, καθώς και όπως είπα στον @Mr__despicable να σκεφτείτε οι ίδιοι/ίδιες αν υπάρχει κάποιος άνω αριθμός συντρόφων που είναι/θα ήταν ανεκτός και κάποιο κάτω όριο αριθμού συντρόφων που θα είναι/ήταν εξίσου ανεκτό (όπως ήδη αναφέρθηκε αν δεν κάνω λάθος). [Αλλωστε, για παράδειγμα, το έχει θα μπορούσε και να ερμηνευτεί ως "μια γυναίκα που μέχρι τη στιγμή που τη γνωρίσατε αρέσκεται στο να έχει γενικά πολλούς ερωτικούς συντρόφους"). Οπότε μη κολλάτε, γράψτε αυτό που σκέφτεστε όπως το σκέφτεστε και βλέπουμε.

    Το θέμα σίγουρα δεν είναι η πολυγαμία vs τη μονογαμία που είδα ότι γράφτηκε κάπου. Αν ήταν αυτό θα το έλεγα.
    Τέλος ο τίτλος όπως έγραψα δεν έχει σημασία, σημασία έχει να το ανοίξετε το νήμα, να το σκεφτούμε και να συζητήσουμε. Αυτά.
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Αν διαλέγεις το να είσαι με μια γυναίκα από τους πόσους σεξουαλικούς συντρόφους έχει ή είχε και μόνο, τότε για μένα υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο όλο σκεπτικό.

    Το ίδιο και αν αυτό επηρεάζει την άποψη σου για την ίδια ως άνθρωπο.

    Προσωπικά χαίρομαι τις γυναίκες που έχουν ξεπεράσει τα όποια ταμπού και κοινωνικές προκαταλήψεις και χαίρονται την καυλα τους όπως αυτές επιθυμούν.

    Και Τις θαυμάζω ακόμα περισσότερο γιατί γνωρίζω ότι ο δυτικός πολιτισμός δεν είναι τόσο πολιτισμένος ώστε να αποδέχεται πλήρως τέτοιες συμπεριφορές όταν αντίθετα στον άντρα κλείνει το μάτι πονηρά.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το κωλαράκι;  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σουρλουλού, μάζεψε το πωπούδι σου γιάντα με βάνεις σε πειρασμό  
     
  6. kinkfestation

    kinkfestation princess pig

    παράλειψη! εννοείται και το κωλαράκι!
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    @MauveDelastrange θα τολμήσω πρώτος τους αριθμούς αν και δεν έχει τόσο νόημα όπως έχω προαναφέρει. Εφόσον μιλάμε για αριθμούς θα αναφέρω και την ηλικία καθώς το 20 στα 20 είναι για εμένα υπερβολικό και δείχνει ανωριμότητα + δυσκολία επιλογης ή μια λογική "θέλω να τ@ς πάρω ολ@"και αυτή η λογική δεν μου ταιριάζει εμένα. Όπως και το 0 στα 20 δεν μου κάνει. Γενικότερα θα παίξω με τον αριθμό 5 και θα πω όχι στο <5 και στο 50+.
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όταν θεωρούμε πως ένα θέμα είναι βαθύτατα πολιτικό, αν μη τι άλλο, το να προσεγγίζεται με χειριστική μεθοδολογία και εργαλεία, διάβαζε πολιτική ορθότητα, αυτόματα υπονομεύεται και καταπίπτει σε τελετουργικά τυπικό.
    Το να εκφραζόμαστε κατά το δυνατόν με σαφήνεια αποτελεί ζητούμενο και υποχρέωση και εκεί εξαντλείται η όποια (εκ)παιδευτική συμμετοχή μας...
    Διότι το σκεπτικό της όποιας πολιτικής ορθότητας αδυνατεί εξ αντικειμένου να αντιπαρατεθεί επί της ουσίας χωρίς να αποκαλύψει την χειραγώγηση που επιχειρεί.
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Η πρόθεση του αρχικού ποστ δεν ήταν να κατευθύνει ή να χειραγωγήσει αλλά να επιτρέψει την ελέυθερη έκφραση αφενός και αφετέρου την ελεύθερη σκέψη επί του θέματος όσων αποφάσιζαν να αλληλεπιδράσουν με αυτό.
     
  10. drive

    drive darkcorner..

    ολα δείχνουν και δηλώνουν και χαρακτηρίζουν...ανάλογα το πως που πότε και γιατί.οι απόψεις του στυλ ας πάει ο καθένας μ όσους και όπως και δε τρέχει κάτι...μου θυμιζει ο καλος μυλος ολα τα αλεθει , το οτι λαχει εμεις οι βλάχοι...και γενικα σκουπιδοφαγους....Επιλέγω το πως και με ποιους θα ζήσω έστω και σε ευκαιριακές καταστάσεις μιας νύχτας...το λεβελ όταν είναι ψηλά είναι και η απόλαυση ανάλογη....και όχι ότι λάχει.
     
  11. drive

    drive darkcorner..

    δε καταλαβα το προτσες της επαναστασης ειναι το θεμα ? ημαρτον.
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    LET'S FUCK...
    ΚΟΙΝΩΣ
    ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ