Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσοι δεν εχουν βιωσει το bdsm ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 6 Ιανουαρίου 2017.

  1. Ypotakiko

    Ypotakiko Αναζητώ εκπαίδευση...

    Καλησπέρα σας
    Είμαι νέος στο χώρο..
    Δεν το έχω βιώσει ακόμη...
    Γενικά δεν έχω κάνει ακόμα τίποτα..
    Αλλά πολύ θα το ήθελα..
    Πολύ θα ήθελα να ανοικω σε κάποιον σοβαρό Κύριο ψυχικά σωματικά...
    Το θέλω πολύ καιρό..
    Αλλά δυστυχώς τίποτα ακόμα
    Σας ευχαριστώ
     
  2. ArtofGR

    ArtofGR New Member

    Δεν έχω βρει μέχρι στιγμής κάποιο άτομο ακόμα με το οποίο να ένιωθα άνετα να δοκιμάσω νέα πράγματα.
     
  3. Εχω την τυχη να ανηκω στην Κυρια με Την Οποια ειμαι ερωτευμενος απο το δημοτικο. Την αγαπαω κ δεν υπαρχει κατι το οποιο να μην μπορω να παθω απο Αυτη . Ειναι πραγματικα Ξεχωριστη κ Τελεια
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

  5. η αληθεια πως ουτε εγω δεν το εχω βιωσει.αν και εχω διαβασει καποια πραγματα και για την γυναικεια κυριαρχια,και για τον ρολο του υποτακτικου.παρολα αυτα θα ηθελα πολυ και να το βιωσω.ελπιζω συντομα να τα καταφερω
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ωχ!
     
  7. ΜουσΑ

    ΜουσΑ Regular Member

    Ωχ..;
     
  8. topinpatra

    topinpatra SMILE & MAKE EM WORRY Premium Member

    Αν δεν βρείς το κατάλληλο άτομο..
     
  9. Ypotakiko

    Ypotakiko Αναζητώ εκπαίδευση...

    Όλα με το κατάλληλο άτομο
    Πολύ σωστά
    Αν βρεθεί
     
  10. DenMplekeis

    DenMplekeis Premium Member

    Ήθελα πολύ να διαβάσω όλα τα ποστ πριν πω την άποψή μου αλλά η αλήθεια είναι πως οι σελίδες είναι ατελείωτες και λογικό μιας και διαβάζω αρκετά ενδιαφέρουσες απόψεις και υπάρχει αρκετό ζουμί επί του θέματος. Εγώ ανήκω λοιπόν στα άτομα που πρώτα βίωσαν και μετα μάθανε περί εννοιών. Για χρονια αυτό που έκανα είχε μια φυσική εξέλιξη και απλά ακολουθούσα ενστικτωδώς αυτό που έβλεπα ότι μου αρέσει. Ίσως η ουσία να χάνεται στο οτι γενικα βλέπω ότι βγάζουμε να "τις μετρησουμε" ( τις γνώσεις περί θεωρίας, τα βιώματα, τις εμπειρίες). Οκ, προφανώς η φαντασιωση έχει όντως απόσταση από την πραγματωση και γω είμαι σίγουρη για πολλές φαντασιώσεις μου ότι είναι μόνο αυτό, φαντασιώσεις. Όπως και να' χει όμως, άδικα προσπαθούμε να ταμπελωσουμε και να οριοθετησουμε κατι τόσο ρευστό όπως η σεξουαλικοτητα. Άλλωστε η πορεία του καθενός είναι μοναδική. Άλλοι ξεκινάνε από το βίωμα και μετα μαθαίνουν την θεωρία, άλλοι το αντίστροφο κλπ κλπ. Εγώ ξέρω ότι όποιος είναι ασφαλής με τον εαυτο του, δεν θα νιώσει καμια απειλή ούτε από μια αντίθετη άποψη, ούτε από ανθρώπους που απλά θέλουν να μάθουν για τον χώρο, ούτε από κανέναν βασικα.