Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσοι δεν εχουν βιωσει το bdsm ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 6 Ιανουαρίου 2017.

  1. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ούτε εγώ φίλε μου. Αλλά κάνω ενδιαφέρουσες συζητήσεις όμως και μαθαίνω κάποια πράγματα.
    Μάζευε και ας είν' και ρώγες.
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Μου κάνει εντύπωση που λες οτι γνωρίζεις τα πάντα θεωρητικά. Σε εμένα συμβαίνει το αντίθετο.. η ίδια η θεωρεία μου δείχνει πόσα ΔΕΝ γνωρίζω, όχι μόνο για το bdsm αλλά και για μένα και για την φύση μου. Χωρίς βιώματα δεν μπορούν να "εξηγηθούν".. όσο καλογραμμένα και αν είναι. Είναι απαραίτητη η θεωρεία και η σημασία της αδιαπραγμάτευτη αλλά ο βαθμός που μπορούμε να την κατανοήσουμε πραγματικά, χωρίς εμπειρίες είναι αμφισβητήσιμος ..τουλάχιστον σε εμένα.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εγώ θα κάνω μια ερώτηση κλισέ:

    Γιατί δεν περνάτε από τη Θεωρία στην Πράξη;
     
  4. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ίσως γιατί δεν έχουμε γνωριστεί με το κατάλληλο άτομο ακόμα...
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ πρέπει να βρεις τον έρωτα της ζωής σου για να do BDSM? Κουλό δεν είναι?
     
  6. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ε όχι... Όπως το λες όντως κουλό είναι, αλλά δεν μπορείς και να αρχίζεις να τη πέφτεις και σε κάθε άτομο που ξέρεις και σου αρέσει...
    Και έχε υπ' όψιν σου πως ίσως κάποια άτομα που μας αρέσουν αν είναι με κάποιον άλλο...
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Νταξ, αλλά να την πέφτετε ρε παιδιά, μη κάθεστε με σταυρωμένα χέρια! ΧαΧαΧα  
     
  8. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Έχει κάτι το special το ότι μου το λες εμένα αυτό.   Με προκαλείς ?  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όχι, καθόλου, το λέω μπας και ξυπνήσετε, δεν το λέω ειδικά σε εσένα. Όσο εσείς το σκέφτεστε και επιμένετε στη θεωρία, κάποιοι άλλοι τα κάνουν.
     
  10. Γιαυτο εθεσ και το ερωτημα.....γτ για τον καθενα μπορει να ειναι διαφορετικος ο λογος ....
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    @Μαντλίν καλά να πάθεις. χε χε χε χε χε χε        
     
  12. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Όπως έγραψα και στο άλλο θέμα... Καιρός να ζήσουμε!