Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που είναι οι ΄΄οπαδοί'' του foot fetish?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος GiorgosGri, στις 27 Μαρτίου 2020.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μα τα χίλια βερνικομένα butt plugs, ποιανού την γνώμη εμπιστεύεσαι ?

    κάποιου που έχει εντρυφήσει βιωματικά στο θέμα ή κάποιας που της αρέσει να ασχολούνται με τα πόδια της ?
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συνήθως αυτής με τα καλύτερα βυζιά  
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αυτό είναι που το διαγνωστικό εγχειρίδιο περιγράφει ως παραφυλία που χρήσει θεραπείας και υποστήριξης.
    Αναρωτιέμαι, αν κάποιος σου πει ότι είναι φετιχιστής αυτό που περιγράφεις είναι αυτό που θα υποψιαστείς για αυτόν ?
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Α εκεί πάω πάσο, εκεί έχει πλεονέκτημα.
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Μπορεί να λατρεύω να ασχολούνται με τα πόδια μου αλλά μπορώ να ζω καλά και χωρίς αυτό για όσο χρονικό διάστημα χρειαστεί. Όταν μπορώ να το έχω και με τον τρόπο που θέλω το απολαμβάνω απλά  
    Αλλά για να είμαστε περισσότερο to the point το ζητούμενο ως προς τα του φετιχισμού δεν ειναι ο αποδέκτης της απόλαυσης, αλλά αυτός που το επιζητά και κυρίως με τον τρόπο που το κάνει.
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Σε αυτό έχω εγώ το πλεονέκτημα.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αχ αχ! Πάρε-βάλε πάσα σου έδωσα!

    ὅπερ ἔδει δεῖξαι είναι η σωστή απάντηση!
     
  8. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Δεν κατάλαβα τίποτα ώστε να καταφέρω να απαντήσω.  
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ήτο βιωματική η κρίση.
     
  10. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    True.. άρα η καύλα και ο θαυμασμός προς κάτι και μόνο κάνουν κάποιον φετιχιστή;
    Θα δεί ένα πόδι που τον ελκύει, θα καυλώσει θα θαυμάσει και θα προχωρήσει ή θα το σκέφτεται θα το ποθεί, θα χύνει μαυτή την εικόνα για καιρό; θα το λατρεύει όταν το έχει. Θα το πλάθει και μεγενθύνει στο μυαλό του;

    P.s με καλεί ο δικός μου φετιχιστικός έρωτας. Το μαξιλάρι μου.
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ο φετιχισμός είναι όρος της ψυχιατρικής και αναφέρεται σε σεξουαλική απόκλιση. Άλλα υπάρχει ο φυσιολογικός/αποδεκτός φετιχισμός υπάρχει και ο δυσλειτουργικός φετιχισμός με τα συμπτωματα που προαναφέρεις.

    Πιστεύω ότι αν πάρεις στατιστικό δείγμα μονάχα από εκείνους τους ουκ ολίγους φετιχιστές που πιθανολογώ ότι έχουν κατακλύσει τον inbox σου με μηνύματα του στυλ "Πόσο θα ήθελα να γλείψω τα πόδια σας κυρία", "τι τέλεια πόδια έχετε, πόσο θα ήθελα να βρεθώ από κάτω" και τα λοιπά σαλιάρικα, τότε ναι ουδόλως απίθανο να καταλήξεις στο ως άνω συμπέρασμα.

    Εύχομαι υγρά όνειρα.
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εγώ όχι, για όσο μετράει, χαχα.

    Προσωπικά πιστεύω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά ανάμεσα στην σεξουαλική προτίμηση, έστω έντονη, και την ανάγκη εστίασης σε αντικείμενο ή μέρος του σώματος προκειμένου να επιτευχθούν διέγερση και οργασμός. Απόσπαση ή μη από το όλο (την "ολόκληρη γυναίκα" του αποφθέγματος του Kraus).