Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που μπαίνει όριο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Νόμος' που ξεκίνησε από το μέλος lizard_, στις 3 Μαρτίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    και σε μένα έχουν κάνει κριτική στον κωλοχαρακτήρα μου. θέμα μαλακίας δεν μου έχουν θέσει ακόμη.
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.



    @tithon, βλεπεις ποιος μπερδευεται.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    ξαναδιάβασε  
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    εχω πονοκεφαλο απ τις μπαμιες.  
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ είμαι κωλοχαρακτηρας γιατί προσπαθώ να διορθωνω τις μαλακιες μου, εσύ είσαι κωλοχαρακτηρας που δεν κάνει μαλακιες. Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο.
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Να ήταν άραγε η πρώτη φορά που γίνεται αυτό;
    Παλιότερα ο χαρακτηρισμός Νταχάου για τον τρόπο ζωής μελών.
    Νεότερα η αντίδραση για την κοπρολαγνεια μελών.
    Τώρα για το αίμα.
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Η αποδοχή των συνεπειών δεν έχει να κάνει μόνον με την αποδοχή του ποιος είμαι αλλά κυρίως με την αποδοχή της προσωπικής μου ευθυνης. Αλλιώς μπορώ να περιφέρω σαν αποτυχημένη σουφραζετα ή αποτυχημένος λιμπερτινος το τομάρι μου λέγοντας "έτσι είμαι και σε όποιον αρέσω". Το μόνο που θα καταφέρω ομως είναι να είμαι μονίμως θυμωμένη και καταθλιπτική που ω οι άδικοι συνάνθρωποι μου δεν...
    Αυτό που λέω είναι ότι δέχομαι τις συνέπειες έχει αξία ακριβώς γιατί έχω πολλά να διακινδυνεύσω και να χάσω και όλα τα διακυβευονται είναι σημαντικά για μένα. Αλλιώς τι σημασία έχει; Οι καμικάζι δεν είναι ήρωες.
    Και βέβαια μπορεί να μην χάνεις μόνον στην "βανιλα" ζωή. Μπορεί να χάνεις και στην "εδω". Να μην ζεις ο,τι ή όπως θα ήθελες, όσο θα ηθελες...
    Αλλά και πάλι ζυγίζεις. Και αιωρεισαι, αυτό δεν τελειώνει. Τουλάχιστον εγώ δεν το έχω δει να τελειώνει. Οχι ακόμα  
    Το θέμα είναι να ξέρεις τι κάνεις και γιατί  
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Γιατί να πάνε;  
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    πάτε κι ανεβάζετε φωτογραφίες ενώ έχετε περίοδο. δικαίως εξανίσταται κάποιος με τέτοιες βρωμιές.
    όπου να 'ναι θα μας δείξουν και κώλους.
     
  10. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Κάθε όριο διακρίνεται ξεκάθαρα όταν ο άλλος την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια κατόπιν δικής του επιλογή, εν τοιαύτη περιπτώσι.

    Αν κάποιος πίνει καφέ μαζί με κάποιον άλλον, και ξαφνικά ο ένας ουρλιάζει με τα χέρια ψηλά σε ανάταση στον σερβιτόρο για τις μπουρμπουλίθρες στον καφέ του, ή εκείνος ο άλλος διηγείται πολλά θρύλερ με κομμένα ποδια, πριόνι, τσεκούρια και αράχνες με εκτεταμένη πειθώ και σαρκασμό καθόλη την διαρκεια του καφέ, μη αφήνοντας τον άλλον να θέσει κάποιο όριο στην συζήτηση, τότε αν υπάρξει δεύτερη συνάντηση για καφέ και οι δυο θα είναι βλαμμένοι, και όποια βλάβη προκύψει μετά την συνάντηση του καφέ και πάλι βλαμμένοι θα παραμείνουν.

    Για τους υπόλοιπους καλό θα ήταν να συνηδειτοποίησουν ότο σε οποιαδήποτε μορφή ζωής υπάρχει και ο θάνατος της. Μόνο η παρατασή και ποιότητα της κατά ένα μέρος είναι εφικτή.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ξαναλεω. Δεν ειπα να το απαγορεψουν. Αλλα εφ οσον παριστανουμε τους ανοιχτομυαλους, γιατι καπνιζουν μερικοι ενω υπαρχουν μη καπνιστες, και πιστεψε με, οι καπνιζοντες στριφτο ενοχλουνται απ αυτους που καπνιζουν πουρα. Πολλες φορες χρησιμοποιειται το επιχειρημα, μα οι περισσοτεροι...
    Εαν εισαι ανοιχτομυαλος, οχι εσυ προσωπικα, γενικα μιλω, αποδεχεσαι οτι υπαρχουν αλλα γουστα περα απο τα δικα σου (βλ. αρχικο μου ποστ εδω).
    Παραλληλα ομως, θεωρεις δεδομενο οτι οι αλλοι ανοιχτομυαλοι θα πουν απο μονοι τους, τα δικα μας γουστα μπορει να μην ειναι αποδεκτα απ ολους, αρα, ασε να παμε σε μια δικη μας γωνιτσα να το απολαυσουμε.
    Καποια απ τις δυο πλευρες λοιπον, δεν ειναι και τοσο ανοιχτομυαλη, οσο θα ηθελε να δειχνει.
    Αυτα.
    Οι μπαμιες ειναι νοστιμοτατες και για τον πονοκεφαλο υπαρχει ασπιρινη.
    Καλημερες.
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Με περίοδο ούτε που γαμιομαστε. Είναι βρώμικο και αισχρό και λερώνει και τα σεντόνια και άντε να τα καθαρίσεις μετά!

    Αναλόγως τον κώλο. Άμα είναι άτριχος να το συζητήσουμε