Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι bdsmers μετά τα 50; πόσοι ακομη είναι εδω;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ilias1, στις 27 Μαϊου 2016.

  1. Αν έχετε τόσο ευαίσθητα @@ θα προσπαθήσω να είμαι λιγότερο ομιλητική.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Πώς είναι δυνατόν να περιπλέξεις μια πλεξούδα;
    Σου επισημαίνουν όλοι, ότι αυτά που λες είναι μπλεγμένα κι εσύ δυσανασχετείς γιατί θαρρείς πως σου τα περιπλέκουν οι άλλοι.

    Αν εσύ φαντάζεσαι να σε μαστιγώνει ο Ζορό ή να φιλάς τα πόδια του Μπάτμαν ή ακόμη- ακόμη, να κατουρά στο στόμα σου ο Ταρζάν, καλά κάνεις και ψάχνεις. Κάποτε θα τον βρεις. Απλά είναι μακρύς ο δρόμος.

    Μην ξεχνάς πάντως ότι δεν αρκεί να θέλεις τον Ταρζάν, θα πρέπει και αυτός να θέλει να σε κατουρήσει.

    Παρόλα αυτά σου εύχομαι και πάλι μια καλή τύχη, ποτέ δεν ξέρεις.
     
  3. Cross1989

    Cross1989 New Member

    Ασχημες/οι ενωθειτε. Καποια τολμησε να πει οτι κοιταζει και εμφανιση.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Λωλ
     
  5. Θέλεις να μου πεις τι σε μπέρδεψε από τα λόγια μου;παρέθεσε αν θες ακριβώς τα λόγια μου για να μπορέσω να εντοπίσω τι είναι αυτό που έχω πει και σας μπέρδεψε έτσι ώστε να ξέρω να διατυπώνω αλλιώς τις φράσεις.
    Σχετικά με τα υπόλοιπα για τους ήρωες των κόμικς, είναι σαν να μου λες να βολεύομαι με ότι βρίσκω γιατί είναι μακρύς ο δρόμος της αναζήτησης; ε και;
    χρόνο έχω,διάθεση έχω, υπομονή άπλετη έχω,γαλήνη μέσα μου έχω. Γιατί να πρέπει να αρκούμαι στα ημίμετρα και στα λίγα;
    Αλλά νιώθω ότι γενικεύεται λίγο και ίσως ξεφεύγω από το κεντρικό θέμα. Ας με συγχωρέσει ο νηματοθέτης δε θα παρεκτρέψω άλλο τη συζήτηση.
     
  6. Εγώ ξέρω μόνο ότι στους υποτακτικούς πρέπει να κολλάνε βαρέα και ανθυγιεινά
    για να έχουν μια καλή σύνταξη τουλάχιστον
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Όταν σπάσει η αποχέτευση να μην φωνάξεις τον υδραυλικό, να περιμένεις τον μανικιουρίστα των ονείρων σου.
    Δυστυχώς σου έχει σπάσει η αποχέτευση και γι αυτό είσαι εδώ.
    Εδώ υπάρχουν υδραυλικοί δεν υπάρχουν μανικιουρίστες των ονείρων.
    Αν σου αρέσει το υγρό στο οποίο πλατσουρίζεις, κάνε υπομονή ο δρόμος είναι μακρύς.
    Κολύμπα, ίσως!
    Η ευχή μου για μια καλή τύχη, παραμένει, ποτέ δεν ξέρεις.

    ΥΓ
    Τα λίγα είναι περισσότερα από το καθόλου.
    Όταν πεινάς τρως το ψωμί που έχεις και που τελικά είναι υπέροχο, δεν περιμένεις το παντεσπάνι των ονείρων.
    Αν περιμένεις πολύ νηστική, στο τέλος βρωμάνε τα χνώτα σου.
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Είστε μπερδεμένοι με μικρές πιθανότητες ξεμπερδέματος θα πω εγώ. Το "Άμα λάχει" είναι εξαίρετο εστιατόριο στα Εξάρχεια, αλλά σαν μότο ζωής και δη bdsm στάσης ζωής, "ο δρόμος που τραβάτε είναι αδιάαααβατος".
    Συνιστώ εντατική ανάγνωση του ποιήματος "Τα Παράθυρα" του Αλεξανδρινού ποιητή, μπορεί να σάς δώσει μίαν κάποιαν λύσιν.
    Όσο για τα βαρέα και ανθυγιεινά, σόρυ φίλοι υποτακτικοί, αλλά ανήκουν ΜΟΝΟ σε κάποιες κατηγορίες Κυριάρχων, αυτούς που την έχουν ιδρώσει την φανέλα εν τοις πράγμασι και ουχί διαδικτυακώς κάτω από το αρκουδίσιο και την βολή των σπιτιών τωνε. Οι κατά ISO 9001 πιστοποιημένοι υποτακτικοί,
    το κάνουν άλλωστε για την δόξα και την καυλίτσα τους (ενίοτε)...
    Προς το παρόν δε, μόνο προσυνταξιοδοτικό επίδομα δίδεται, γιατί δεν έχει διευκρινιστεί επαρκώς από το Υπουργείο Εργασίας που υπάγονται οι bdsmers άνω των 50, σε ποιο Ταμείο θα πάνε δηλαδής.
    Να μαζέψετε τα ένσημά σας και να το δούμε, αν είναι, πάντως...
     
  9. Οι παρομοιώσεις σου ειναι άκυρες τελείως, δε κατανοώ τι προσπαθείς να συγκρίνεις και να καταλήξεις αλλά το δικαίωμα της επιλογής νομίζω το έχουν όλοι οι άνθρωποι και ευτυχώς πεινασμένη δεν είμαι για να παίρνω ότι βρω μπροστά μου .Σχετικά με τα καρβέλια και τα παντεσπάνι πες τα καλύτερα σε κάποιον που έχει χαμηλή αυτοεκτίμηση γιατί εκεί πιάνουν. Σε ανθρώπους που ξέρουν τον εαυτό τους και έχουν μέσα τους μια κάποια ηρεμία, βρίσκουν τοίχο.
    Ειμαι 4 χρόνια στο forum να 'σαι σίγουρος πως δεν το βλέπω ως μέρος εύρεσης συντρόφου. Γι'αυτό το έχω επιλέξει να φαίνεται και στο προφίλ μου.
    Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω
     
  10. Άτοπη η αναφορά σου σε αυτό που ανέφερσ
     
  11. @smelly_cat έχεις πάρει πολύ αέρα. Ποια νομίζεις ότι είσαι; Τολμάς και μιλάς κι όλας; Από δω και πέρα εάν τύχει και γνωρίσεις κάποιον, θα ανεβάσεις φώτο πρώτα και μετά οι απανταχού φωστήρες θα κρίνουν εάν σου ταιριάζει η όχι. Και μην ξαναμιλήσεις. Απαγορεύεται.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Και μια μικρή ορθογραφική παρέμβασις.
    Το σωστό είναι "γλείφω" και όχι "γλύφω".
    Γιατί αν ήταν έτσι, ο ποιητής δεν θα έλεγε ότι "Ο χρόνος είναι γλύπτης των ανθρώπων παράφορος" παρά ότι είναι γλείφτης.
    Ουσιωδέστατη διαφορά, ζητώ συγνώμη για την εκτροπή, αλλά να, η ρουφιάνα η ορθογραφία έτσι είναι, τι να κάνουμε!