Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προβληματισμός.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 22 Ιουνίου 2019.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Just for the shake of it...

    Το 1 είναι άσκηση μαντεψιάς... Μπορεί νάχει και πλάκα...
    Για το 2 χρειάζεται να πέσει "φάπα", ιδιαίτερα αν είναι "ασόβαρα" σοβαρό" (διάβαζε σοβαροφανές), δεν είναι υποχρεωτικό όμως πως θα φέρει κάποιο αποτέλεσμα... Κλαυσίγελως...
    Το 3 μπορεί να είναι ή flame ή χοντρομαλακία ή γαρνιτούρα ασχετοσύνης ή φαντασιακή καυλάντα... Καλύτερη πλάκα...
    Το 4 είναι το μυστικό της επιτυχίας της Αννίτας Πάνια ή της καριέρας του Σεφερλή... Μιλάμε για χαβαλέ...

    Σε κάθε περίπτωση ο συνομιλητής μπορεί να δώσει με σαφήνεια το όποιο στίγμα του...
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Διοτι αυτο που (μας) ενωνει εδω, ως φορουμ ειναι οι αποκλισεις μας και ουχι η μορφωση μας, η καλλιεργεια μας και η εν γενει σοβαροτητα μας. 
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εννοεις τη ¨σοβαροφάνεια¨ του καθε πικρακαμενου που δεν εγινε Καμύ στη θεση του Φουκώ...  

    Ιντελεκτουαλ αφροκρεμα με γευση φυστικι - γαριδακι.

    Μη χεσω....
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Troll post no 10256...
     
  5. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible


    Σαν μεγάλη πουστιά ακούγεται αυτό με τις πάπιες.
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εξου και το "κανει την παπια"?
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Διακρίνω μια νοσταλγική προσδοκία στα λόγια σας.  

    Προσωπικά είμαι της άποψης ότι και σήμερα οι ερωτήσεις επιδέχονται τεκμηριωμένη απάντηση, αν και όχι απαραίτητα στο διατυπωμένο ερώτημα.

    Για μένα η αποκωδικοποίηση των ερωτήσεων, και συχνά απαντήσεων, είναι πολύ ενδιαφέρουσα διαδικασία. Κατανοώ ομως ότι πρόκειται για μια λειτουργία διαφορετική από εκείνη στην οποία εικάζω αναφέρεστε.
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ζουμε στην εποχη του πλαστικου.
    Στην επιτομη της σαχλαμαρας.
    Οταν η ανοησια εγινε εποτημη.
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Μετά από το διάστημα αποχής μου για προσωπικούς λόγους κατέληξα στο συμπέρασμα ότι πίσω από μια όμορφη βιτρίνα κρύβονται πολλά!!!!Δεν είναι πρέπων να επεκταθώ περισσότερο..
    Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια σας.
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Εγω θελω να είναι Αφεντρα μου οχι μονο στο κρεβάτι αλλα και στην ζωη μεσα σε λογικα πλαισια
     
  11. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Προσδιόρισε τα λογικά πλαίσια.
     
  12. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Λογικα πλαισια είναι πχ οτι δεν θα με διαταξει να παω στην δουλειά μου με γυναικεια ρουχα η γυμνος η οτι οταν θα φαμε πχ με την οικογένεια μου δεν θα με αποκαλει σκλαβο