Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προς όλους τους Κυρίαρχους

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος darkmoon_o, στις 12 Μαϊου 2023.

  1. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Μπορείτε να μας πείτε τα συναισθήματα Σας την ώρα που το υ σέρνεται στα πόδια Σας;
     
  2. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Ανάλογα την αιτία, υπάρχει το ανάλογο συναίσθημα. (Προσωπική μου άποψη, που εκφράζει εμένα και όχι το συνολο των Κ.)
     
  3. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Εννοείται πως θέλουμε να ακούσουμε προσωπικές απόψεις 
    Μπορείς αν θα ήθελες να το αναπτύξεις λίγο καλύτερα;
     
  4. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Αν και δεν είμαι και πολυ λατρης της ανάπτυξης στον γραπτό λόγο, θα σου πω πως σε κάθε περιπτωση υπάρχει το συναίσθημα της Ισχύος. Από εκεί και πέρα διαφέρει στο αν ερχεται για συγχώρεση, αν ερχεται για παιχνίδι κτλ κτλ..
     
  5. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Εντάξει το σέβομαι. Ευχαριστώ.
     
  6. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Παρακαλώ.
     
  7. MrKaltumformung

    MrKaltumformung ... for M/s discussion Premium Member

    Το συναίσθημα πρέπει να είναι το ίδιο με όταν ένα άτομο με OCD βλέπει την παρακάτω εικόνα:
     

    Σε διαφορετική περίπτωση το αίσθημα είναι σαν να βλέπει το εξής:
     
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    εντελώς φυσικά. χαλαρά και άνετα.
     
  9. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Είναι"εμπόδιο" για έναν Κ να ανοιχτεί γύρω από τα συναισθήματα Του;Αν δοθεί η ευκαιρία και νιώσουν "ασφαλής"στην σχέση θα το κάνουν;
     
  10. αισθάνομαι τέλεια.δεν έχω κανένα πρόβλημα να το κρυψω. το ξερει από πριν το υ. πόσο πολύ μου αρεσει να σερνεται στα πόδια μου. πως να το περιγράψεις; αισθημα ισχυος εξουσίας ηδονης ολα μαζί σε ένα.
     
  11. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Δεν θεωρώ ότι υπάρχει εμπόδιο για έναν Κ.
    Την ασφάλεια την δημιουργούν τα ίδια τα Κ.
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Εσάς ο Κύριος σας τι σας λέει, σχετικά με αυτό που ρωτάτε;