Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσέγγιση…

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Το αμεσως προηγουμενο ποστ μου θα μπορουσε καλλιστα να αναγνωσθει με την παρατηρηση του Master Alucard
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Προσέγγιση…

    Φιλε Margui μηπως φτεμαι και εμεις οι ΜΑΣΤΕΡ μηπως λεω εγω τωρα, μηπως εκτος το να γαυγιζουμε πρεπει και να δαγκονουμε λιγο............καταλαβες τι ενοω.   
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Προσέγγιση…

    Κουκλαρα μου ΕΥΑ πως να μινης σε ενδιαφερουσα που τους καημενους τους σκλαβους σου τους αφινης να κανουν οτι κανουν τελος παντων εως την γαμπα σου.....[γελαη] .       
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Προσέγγιση…

    ...και πολυ ψηλα ειπες!
    Ακου εως την γαμπα...!
    Εως τον αστραγαλο και πολυ ειναι!
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Προσέγγιση…

    Kαι αυτο φωροντας την μποτα,ουτε γρυπη δεν αρπαζης ετσι απο τον σκλαβο οχι παιδι....... φιλακια κουκλιτσα μου      
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Προσέγγιση…

    Το νετ μπορεί να μας φέρνει ¨κοντά¨ αλλά μας φέρνει πολλές φορές πιο ¨κοντά¨ από ότι θα έπρεπε σε λανθασμένο χρόνο.

    Η γνωριμία από το νετ πρέπει να συμβαδίζει μαζί με την προσωπική γνωριμία του άλλου real time.
    Ο γραπτός λόγος είναι από πολλά άτομα πολύ γοητευτικός και δημιουργεί πολλές όμορφες εικόνες στο μυαλό μας υπερεκτιμώντας άτομα που πραγματικά να μην το αξίζουν, με αποτέλεσμα αυτές να καταρρέουν εύκολα μετά από μερικές συναντήσεις.

    Η προσέγγιση από το νετ είναι πλανεύτρα. Είναι σαν να έχεις όλες τις αισθήσεις σου απομονωμένες και να δουλεύει μόνο η φαντασία.
    Μέσα από μια προσέγγιση από το νετ πολλοί τάζουν πράγματα που δεν μπορούν στην πραγματικότητα να πραγματοποιήσουν, έχουν λόγο που δεν τον κρατάνε και αυτό είναι λυπηρό.
    Μου θυμίζει αρκετά τους οδηγούς που όταν είναι οχυρωμένοι μέσα στο αυτοκίνητο τους συμπεριφέρονται με μεγάλη ευκολία άσχημα ακόμα και βρίζοντας χυδαία Και όταν τους πλησιάσεις στο τζάμι να ζητήσεις τον λόγο έτοιμος για όλα κάνουν τις κότες με μιας.

    Επειδή είμαι και από ένα μέρος το οποίο είναι δύσκολη η άμεση συνάντηση το έχω βιώσει πολλές φορές αυτό.
    Τώρα καλή μου anasia όταν την έχεις πατήσει αρκετές φορές μαζεύεσαι και όπως λένε όταν καείς στην κουρκούτη φυσάς και το γιαούρτι.