Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσοχή λέμε!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Νόμος' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

  1. gaby

    gaby Guest

    Αχα! Όποιος νυστάζει, τί κάνει;

    Μου φαίνεται κουλό να παίρνει Top ρίσκα που θα μπορούσε να είχε αποφύγει ή να τα δίνει όλα bottom σε φάση όπου παίζουν άγνωστες τεχνικές, άγνωστο περιβάλλον, άγνωστοι άνθρωποι.
    Αλλά όλα για τους ανθρώπους στην τελική…
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Νάνι, σπίτι του, κατά μόνας και με κλειδαμπαρωμένα τα πάντα όλα, με σεντόνι anti-infrared γιατί σέρνονται και άλιεν...  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    οι πιο πολλοι θανατοι ειναι απο τροχαια
    οποτε δεν πρεπει να βγαινουμε ποτε απ το σπιτι  
     
  4. Iagos

    Iagos Contributor

    Όλα τα λεφτά ο θάνατος του τύπου που κρεμάστηκε από τα αρχίδια στην Ταϊλάνδη....

    Τέτοιοι θάνατοι θέλουν αρχίδια αλλιώς από που να κρεμαστείς
     
  5. Soraya

    Soraya Guest

    Αν μη τι άλλο θα μείνει στη ιστορία με τα don't do
     
  6. conner

    conner Contributor

    Συμφωνώ

    και θα καταθέσω και τη δική μου εμπειρία...
    έχω μιλήσει με ψυχολόγους που ασχολουνται με παραφιλίες και μου είπαν ότι αν ένα φετιχ δεν προκαλεί οδύνη ή δεν σε ωθεί να κάνεις κακό στον εαυτό σου ή σε άλλον, δεν θα ωφεληθώ αν αρχισω συνεδρίες!!!
    τα φετιχ είναι μέρος της ταυτότητάς μας ... γιατί να αρνηθούμε τον εαυτό μας????
    αρκεί να βρούμε τον κατάλληλο συντροφο να τα μοιραζόμαστε
     
  7. conner

    conner Contributor

    Να συμπληρώσω, ότι όσον αφορά το δικό μου φετιχ, αλλά και τα άλλα, να παίρνονται όλες οι απαραίτητες προφυλάξεις πχ στο κλύσμα να ξέρουμε να κάνουμε κλύσμα (μην τραυματιστούμε) και να ξέρουμε τι υγρο να βάλουμε μέσα.
    Καλό είναι πρώτα να ρωτήσουμε κάποιον από το χωρο της υγειας πχ νοσηλευτή ή γιατρο να μας κατευθύνει. Μη φοβάστε τηρούν το ιατρικό απόρρητο... και έχουν δει τα μάτια τους!!!!
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Διατηρώ μια μικρή αμφιβολία στο αν οι γιατροί γνωρίζουν όλα αυτά που ξέρεις εσύ στο θέμα κλυσμα.
     
  9. conner

    conner Contributor

    βασικά έχω μελετήσει τις εναλλακτικές θεραπείες πάρα πολύ
    εκεί το κλύσμα είναι η αιχμη του δόρατος στην αποτοξίνωση... χρησιμοποιούνται σκέτα κλύσματα (απλό νερό) αλλά και βότανα για καθαρισμό... απλά πρέπει να ξέρεις απο αυτά
     
  10. danos

    danos Regular Member

    να υποθέσω οτι αρέσει στον καθε ενα
    άλλος πορτοκαλάδα άλλος κοκα κολα ε??
    καλο ειναι να διευκρινίζετε τα τεχνικά θέματα γιατι οχι δεν ξέρουμε ετσι μαθαίνουμε φίλε μου
     
  11. conner

    conner Contributor

    ΟΧΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!
    ΟΥΤΕ ΑΛΚΟΟΛ!!!!!
     
  12. danos

    danos Regular Member

    ναι αυτο ρωτάω τι?
    γινει πιο σαφής