Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσοχη στο Νετ!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Πριν ακριβως 2 χρονια ενας φιλος απο ελβετια εκανε τσατινγκ σε ενα πολυ δημοφιλες σαιτ με θεμα το BDSM. To status του ηταν Dom αναζητουσε sub. Ενα μεσημερι λοιπον επιασε κουβεντα με μια κοπελα 22 ετων που ελεγε οτι δεν ειχε βαδισει ποτε σε μονοπατια του BDSM αλλα ενιωθε πως ηταν ετοιμη ακομα και να κανει session...

    Περασαν πολλες μερες με ατελειωτες ωρες στο νετ διαλογου επανω στο θεμα του σαιτ, και υστερα απο καιρο γνωριστηκαν απο κοντα...

    Η κοπελα συμφωνα με την περιγραφη που μου εκανε ο φιλος μου ηταν κατι παραπανω απο ομορφη, συνεσταλμενη, χαμηλομενο βλεμα και ετοιμη να μεταμορφοθει σε μια σωστη σκλαβα ( αλλωστε αυτο ηταν και το ονειρο της -συμφωνα με τα λεγομενα της-).

    Πηγαν στο σπιτι του και αρχισε να της δειχνει διαφορα εξαρτηματα που ειχε αυτος. Η κοπελια επεμενε να τα χρησιμοποιησει επανω της, δεν ηθελε μονο να τα δει αλλα και να τα νιωσει... τελικα Τον επεισε και αρχισε να δημιουργητε ενα session...αρχισε χαλαρα και με τα πολυ βασικα αλλα η κοπελα επεμενε για κατι παραπανω!

    Ηθελε να την δεσει σφιχτα με σχοινια και να την τιμωρησει που τοσο καιρο δεν τολμουσε να απελευθερωθει απο τον εαυτο της και τα πρεπει των γυρο της..
    Την εδεσε και την τιμωρισε ελαφρια αλλα δεν της εφτανε, επεμενε, ποθουσε, το ηθελε....παρακαλουσε!

    Τα χτυπηματα τοτε εγιναν δυνατα, πονουσε και φωναζε ''κι αλλο'', τα χερια της και τα ποδια της γερα δεμενα με σχοινια που αρχισαν να κανουν σημαδια στα ακρα της, το σωμα της γεμιζε σημαδια και σχεδον πληγες, φωναζε ''κι αλλο, κι αλλο''...

    Τελικα μετα απο αρκετη ωρα και αφου ειχαν τελειωσει εκατσαν αγκαλιασμενη και συζητουσαν σχεδον ολη νυχτα αυτο που μολις εζησαν και οι δυο τους.
    Λιγο πριν ξημερωση σηκωθηκε η κοπελα και ειπε πως πρεπει να γυρισει σπιτι της, προσφερθηκε να την παει αυτος και αυτη το αρνηθηκε λεγοντας του πως δεν θα εβαζε ποτε σε κοπο ενα Κυριο.

    Εφυγε η κοπελα και πηγε αυτος να ξαπλωσει.... Σχεδον μετα απο μια ωρα ακουσε την πορτα του σπιτιου να χτυπαει. Φανταστηκε πως αυτη θα ειναι και σηκωθηκε να ανοιξει την πορτα. Μολις ανοιξε αντικρυσε 4 αστυνομικους που του ζητησαν να τους ακολουθησει, ενω καποιοι αλλοι αστυνομικοι μπηκαν και εψαχναν το σπιτι του.

    Οταν εφτασε στο αστυνομικο τμημα εμαθε πως κατηγορητε για ΑΠΑΓΩΓΗ, ΒΙΑΣΜΟ και ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ!!!

    Η κοπελα αντι να παει σπιτι της, πηγε στο αστυνομικο τμημα και ειπε πως ενω περπατουσε την αρπαξε αυτος, την εβαλε στο αυτοκινητο του, την πηγε σπιτι του, την εδεσε, την κακοποιησε και υστερα την βιασε. Τελικα η κοπελα μπορεσε να ξεφυγει απο αυτον και ετρεξε στο αστυνομικο τμημα δειχνοντας τα σημαδια στα ακρα της απο τα σχοινια και τα σημαδια στο σωμα της.
    Εξεταστηκε και απο γιατρο που διαπιστωσε τον ''βιασμο''.....

    Η υποθεση αυτη κρατησε δικαστηκα 2 χρονια και ολο αυτο το διαστημα ο κατηγορουμενος στην φυλακη. Το θυμα ζητουσε μια Υπερβολικη χρηματικη αποζημιωση και να τιμωρηθει ο ενοχος.

    Τελικα ο ''βιαστης'' ΑΘΩΟΘΗΚΕ διοτι η κοπελα τα ομολογησε ολα και οπως εγιναν.
    Τωρα ειναι ελευθερος και εχει προφυλακιστη η κοπελα!!!! Την δευτερα μου εστειλε e-mail ο αδερφος του και μου ειπε τελικα την αποφαση.....

    Γι 'αυτο ΠΡΟΣΟΧΗ στα ατομα που γνωριζετε οχι μονο στο Νετ αλλα γενικα...
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Όμορφα αγγελικά πλασμένος κόσμος.
    Αλλά ας μην δαιμονοποιούμαι το internet, κάλιστα θα μπορούσε να συμβεί και σε περίπτωση κανονικής - real - γνωριμίας. Σαν τον παλιό """καλό"""" καιρό.
    Γνωρίζω ανθρώπους που υπέστησαν αντίστοιχες περιπέτειες πριν την εποχή του net.
    Eπομένως διορθώνοντας: ΠΡΟΣΟΧΗ γενικά, σε κάποιες πειπτώσεις μην βιάζεστε. Αφεθείτε λίγο στην ασφάλεια και την γοητεία του flirt.
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Παντού γίνονται αυτά αλλά ένας λόγος παραπάνω στο διαδίκτυο.
    Θα σας πω μία ιστορία που είχε γίνει με μένα πριν 5 χρόνια και...
    Μιλούσα με τον "Χρήστο"έτσι μου είχε πει τον έλεγαν.
    Μετά από έναν χρόνο αφού είχαμε μιλήσει ατελείωτες ώρες στο τηλέφωνο, είπαμε να βρεθούμε.
    Αυτός από Πάτρα (ψέμα και αυτό), εγώ από Κόρινθο.
    Λέει θέλω να βρεθούμε σε ουδέτερο μέρος, τι λες για Τρίπολη;;
    Βόλτα ήθελα οπότε λέω, γιατί όχι;;
    Μετά από πολλά περίεργα, εγώ εντελώς απονήρευτη τότε, σκάει μύτη με δύο μπράβους του.
    Μου εξηγεί ότι είναι για την δική του προστασία, και πάλι δεν έδωσα βάση.
    Καθόμαστε σε ένα καφέ στην πλατεία Άρεως και παραγγέλνουμε.
    Μου λέει, πάμε εδώ δίπλα στο πάρκο, θέλω να σου πω.
    Πάμε και το μόνο που έκανε ήταν να με πιάσει από τον λαιμό και άρχισε να με σφίγγει.
    Τα είδα όλα!!!
    Σταματάει και λέει στον εαυτό του, δεν πρέπει να το κάνεις αυτό.
    Χαλάρωσε το σφίξιμο στον λαιμό μου και λέει, πάμε να φύγουμε και μην τολμήσεις να με ακολουθήσεις.
    Σιγά να μην τον ακολουθούσα!!!
    Έτρεχα και ακόμη τρέχω......
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Προσοχη στο Νετ!!!!

    Ωραία η Τρίπολη..είχα κάνει κέντρο εκεί...

    Καλά ,στο πάρκο τι την ήθελες της βόλτα;ε;ε;
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Προσοχη στο Νετ!!!!

    Μακάρι να ήξερα  
     
  6. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Προσοχη στο Νετ!!!!

    Πάλι καλά που βρήκε το δίκιο του ο άνθρωπος. Αλλά να τον έχουν μέσα δύο χρόνια;! Τουλάχιστον αποζημιώθηκε, έστω για το γαμώτο; Καλά έκαναν και αυτήν την έκλεισαν φυλακή.
     
  7. G_E

    G_E Contributor

    Εγώ, ίσως λόγω ιδιοσυγκρασίας, έχω μια απορία. Καλά ... η κοπέλα δε φοβήθηκε μη γίνει φέτες; Οι Doms και οι Μαστερς είναι κολεγιόπαιδα; Δεν πιστεύω πως μια τσουλίτσα θα είχε τα κότσια να κάνει κάτι τέτοιο σε έναν πραγματικό Μάστερ ή έστω ένα άτομο που στέκει στα πόδια του. Να γιατί δεν πιστεύω στον Μάστερ της διπλανής πόρτας, ούτε στον leather κυρίαρχο . Σε τι κόσμο ζούμε εμείς και τα μαστίγιά μας, τρομαρα μας;
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Προσοχη στο Νετ!!!!



    Οποιος δεν ξέρει από "πόνο", μιλάει για αυτόν. Βάρδα μην τον γνωρίσει όμως. Το "Τμήμα" θα είναι πολλή "μακριά" της μετά
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Δηλαδη οι Masters και οι Doms ειναι δολοφονοι και χασαπηδες???? γιατι να γινει φετες???
    Και κολεγιοπαιδα ειναι, και αξιολογοι στην πλειοψηφια τους!! Σιγουρα υπαρχουνα και ''κακα'' παιδια ..... οπως δεν ειναι και ολοι οι slaveς και subs αγιοι ανθρωποι...
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Θα θέλατε να το εξηγήσετε αυτό KyriosG; Πραγματικά μ ενδιαφέρει πολύ, γιατί τείνω να έχω ιδεολογική και πραγματική προτίμηση στον Μαστερ της διπλανής πόρτας ακριβώς για τους λόγους που σχετίζονται με το νήμα αυτό.

    Αυτό το καταλαβαίνω πάρα πολύ καλά, φοβάμαι...
     
  11. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    σοκαριστικη η ιστορια!
    μακρια απο μας...
     
  12. savra

    savra Guest

    Συμφωνώ κι επαυξάνω άρχοντα