Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος mentoras, στις 20 Αυγούστου 2010.

  1. mentoras

    mentoras New Member

    Τι πρέπει να κανω για να βρω μια αφέντρα?
     
  2. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    ...Να περιμένεις να κάνει το καινούργιο κόμμα της η Μπακογιάννη.
     
  3. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    Αν βέβαια δε θες να πέσεις απευθείας στα σκληρά (Ντόρα) μπορείς π.χ.:

    α) Να προσθέσεις περιεχόμενο στο προφίλ σου για να ξέρουν ποιος είσαι και τι ψάχνεις.

    β) Να πάρεις μέρος σε κάποιες από τις συναντήσεις των μελών.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    1ον Να ανάψεις μια λαμπάδα στην Παναγιά της Τήνου ίση με το ύψος που θέλεις να έχει η αφέντρα σου... (πού ξέρεις μπορεί να γίνει κανένα θαύμα και να σου έρθει καμιά δίμετρη...).

    2ον Να αγοράσεις από Πακιστανό (ας είναι και από Μπαγκλαντές, δεν πειράζει...) στα φανάρια ένα τηλεβόα και να βγαίνεις στο μπαλκόνι σου τρεις φορές την ημέρα φωνάζοντας: "Θέλω μια αφέντρα!" Τώρα, αν έρθουν περισσότερες από μία, δεν πιστεύω να σε χαλάει...

    3ον Να περιμένεις ένα χρόνο ώσπου να φτιάξουμε εδώ στο φόρουμ το νέο εξελιγμένο μοντέλο αφέντρας που θα ικανοποιεί 100 σκλάβους την ημέρα και μάλιστα αφιλοκερδώς...

    4ον Μπορείς όμως να μην κάνεις τίποτα από όλα αυτά, παρά μόνο να γράφεις πότε πότε στο φόρουμ, να στέλνεις μερικά ευπρεπή μηνύματα (και όχι μηνύματα ενός λιγούρη) σε κοπέλες που κρίνεις ότι θα μπορούσες να τα βρεις μαζί τους.

    Ακόμα καλό είναι, όποτε μπορείς, να έρχεσαι στις συναντήσεις του χώρου για να γνωρίσεις τα μέλη μας. Ίσως τότε, φίλτατε, να βρεις αυτό που ψάχνεις.

    Καλή τύχη, φίλε, στις αναζητήσεις σου!
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2010
  5. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    Τάξε το.
     
  6. Vanda

    Vanda Regular Member

    Να ψαξεις! Να πηγαινεις σε συναντησεις,να δικτυωθεις και που ξερεις μπορει να βρεις.. Απο την αλλη αν απλα θελεις αφεντρα για να ικανοποιησεις το τομαρι σου και να κανεις πραξη αυτα που βλεπεις στις τσοντες τοτε απλα πανε σε μια επαγγελματια.
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    Να τρως πολλα ... γαριδακια  
     
  8. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    Εγώ τί πρέπει να κάνω για να βρω τα κλειδιά μου;
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    που να ξερες τι ψαχνω εγω και δε το βρισκω....
    αστα!πικρα φιλε μου!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    οι Αφέντρες υπάρχουν όσο και ο υπαρκτός κομουνισμός ,οπότε ξέχνα το καλύτερα...
     
  11. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    ..
     
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Απάντηση: Προσπαθω μνα βρω μια αφεντρα

    τίποτα φίλε δεν υπάρχουν εκτός κι αν εχεις διακόσα ευρω πενήντα λεπτά χρόνου διαθέσιμα και δεν ζητήσεις απόδειξη