Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσφορά ικανοποίησης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 10 Οκτωβρίου 2007.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Το νήμα αυτό απευθύνεται πρωτίστως σε υποτακτικές θηλυκές υπάρξεις (για όσες από αυτές θα το επιθυμούσαν και θα έβρισκαν ίσως το θάρρος ν' απαντήσουν), χωρίς αυτό να το καθιστά απαγορευτικό ούτε στα male s ούτε σε οποιονδήποτε άλλο.

    Σταθήτε γυμνοί / ες και κοιτάξτε τον καθρέφτη σας. Περιγράψτε με ποιούς τρόπους αυτό που βλέπετε μπορεί να προσφέρει ικανοποίηση σε αυτόν (ην) στον οποίο ανήκετε (ή σας ενδιαφέρει για όσους η λέξη "ανήκω" δεν τους εκφράζει)
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2007
  2. pax

    pax Regular Member

    Δεν πιστεύω να θέλεις να το γράψουνε εδώ, απλά κάνεις ένα περίεργο ψυχολογικό πείραμα, σωστά;
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @pax: καθόλου αγαπητή, σίγουρα όμως η διάθεση του νήματος δεν είναι ούτε κουτσομπολίστικη, ούτε προβοκατορική, παρόμοια posts άλλωστε δεν είναι αποδεκτά.
     
  4. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    Δεν είμαι ευχαριστημένος με την εμφάνισή μου.
    Αυτό δεν σημαίνει πως δεν αρέσω σε κάποιους.
    Τα γούστα είναι υποκειμενικά.
    Αυτό όμως δεν σημαίνει πως πρέπει να μείνω ίδιος.
    Εκτός και αν ..............μ' αρέσω.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Oh! My God!!!!!!!!
    Δεν εχω ειδωλο στον καθρεφτη!!!!!!!!
    Η μπαμπας μου ειναι ο Κριστοφερ Λι, η ο Κλαους Κινσκι!!!!!!!!!
    Αρα αν με συναντησετε μην ξεχασετε στο αμαξι τον σταυρο σας, το κασελακι με τις ξυλινες σφηνες και την πλεξουδα με τα σκορδα-οχι πολλα δεν θα φτιαξετε τζατζικι.
    Θα σας χρειαστουν, believe me!
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    Για να Μας γραψουν τα υπο θηλυκα αυτα ρωταει περισσοτερο ο Master Jp.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    Δεν τα βλεπω να συνωστιζονται να απαντησουν. 
     
  8. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Μάλλον αποφεύγουν τις κακοτοπιές.
     
  9. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    Λογικα για να ζητας τη γυμνια μπροστα στον καθρεφτη εννοεις κατα ποσο θελκτικο ειναι το σωμα.Αλλα δε νομιζω να σου φτανει μονο αυτο.Εκατομυρια διαφορετικα υπαρχουν,απο το υγρο βλεμμα κ τα ζουμερα χειλη,μεχρι αυτη την ουσια(μου διαφευγει τωρα)που βγαινει απο τους πορους του δερματος κ εαν την πιασει ο αρσενικος τρελλαινετε κατα προσωπικη μου πειρα!Απο κει κ περα μαλλον πρεπει να γουσταρεις τρελλα αυτο που κανεις,να το δειχνεις κ να εχεις αυτοπεποιθηση,οτι μπορεις να κανεις πολλα,μα παρα πολλα... 
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @tsouknida: αναμενόμενος ο συνειρμός μην βάζεις όμως στα χείλη μου κάτι που δεν είπα. Ευχαριστώ για την απάντηση αν και ασαφής και γενικόλογη. Αν (δεχόμενη την ερώτηση) προσπαθούσες πρισσότερο; <χ>
     
  11. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χμμ ωραίο ερώτημα Μaster JP.... και ύποΦτον    
    (αστειεύομαι ..αλλά καταβάθος πιστεύω ότι δεν είναι καθόλου απλό)


    Λοιπόν , κοιτώ στον καθρέπτη και βλέπω :

    Δυο μάτια καστανά απλά μα γεμάτα πάθος , επιθυμία και προσδοκία (ίσως και παιχνιδιάρικα)

    Μαγουλα χμμ μπόλικα και αφράτα για φιλιά ή δαγκωματιουλες και ακόμα καλύτερα για χαστούκια (ώ ναι χαστουκια!! μμμ!!!)

    Χείλη πρόθυμα και θελκτικά γεμάτα υποσχέσεις αλλά και χαμόγελα όμως, έτοιμα να
    αρθρώσουν εκείνα τα λόγια που Εκείνος θα θέλει να ακούσει, εκείνες τις λέξεις που θα Τον απογειώσουν (ας ελπίσουμε!!)

    Λαιμος.. χμμ λευκός τρυφερός και έτοιμος να γείρει σε καθε του φιλί και να στείλει σήματα alarm σ'όλο μου το κορμί με κάθε παραμικρό Του άγγιγμα! (μα τι λεω..τσοντα το κανα Master JP!! ;ή μήπως άρλεκιν?)

    (και για να μην υποπέσω σε ολέθριες σεξολογίες...χαχα)
    ενα κορμί (δεν έχει σημασία πόσων κυβικών -2 σε 1 ? 3 σε 1? ακόμα καλύτερα χαχα- για τους fun του polyamorous lol) τρυφερό, απαλό, μυρωδάτο , έτοιμο ν'ανταποκριθεί σε κάθε Του κάλεσμα , κάθε στιγμή κάθε λεπτό... Ετοιμο να παραδοθεί σε ό,ποια όρεξη Του, να προσαρμοστεί σε κάθε Του επιθυμία, φανερά παραδωμένο και πάντα μια ζεστή και τρυφερή αγκαλιά ...μήπως και τη θελήσει
     


    ουφ αυτά... διπλωματικά και ζόρικα. Τωρα μπορείτε να με μετ'ονομάσετε σε Θεά- ψωνάρα (χι χι)

    Και χωρίς καμμιά προσπαθεια να μειώσω τα πιο πάνω (είπαμε ψωνάρα) , θα προσθετα πως
    το ερώτημα είναι λίγο εως πααααρα πολύ υποκειμενικό. Το τι βρίσκει Εκείνος, και ο κάθε Εκείνος στην εκλεκτή Του , είναι θέμα χημείας, είναι θέμα στιγμής, είναι σαφώς και κυρίως θέμα εγκεφαλικό και όχι απλά ενός γυμνού κορμιού. (μα τι να κάνω είπα να ακολουθήσω το ερώτημα κατα πόδας).
    Αλλωστε σαφώς πιστεύω πως Κ/καθένας εκπέμπει στο αλλο του μισο κάτι ιδιαιτερο κάτι μοναδικό που λογικά δεν αναπαράγεται και δεν είναι ίδιο ποτέ .

    Αυτά ως προς το unique της υπόθεσης που πιστεύω ότι κυρίως βρίσκεται στο δεύτερο σκέλος της απάντησής μου. ​
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2007
  12. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Μήπως το ζητούμενο είναι μια "απόπειρα διαφήμισης" της υπό, με "διαφημίστρια" την ίδια; Ή μήπως να έρθει η ίδια αντιμέτωπη με την "γυμνή πραγματικότητα" (και ενδεικτικά να φανεί πόσες διαθέτουν το σθένος μιας τέτοιας αντιμετώπισης και να την εξομολογηθούν), η οποία όμως τελικά θα φιλτραριστεί από το προσωπικό της πρίσμα και αισθητική;
    Εάν "χαλάω την μαγεία" του thread, ας προσπεραστεί η ερώτησή μου...