Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσφορά ικανοποίησης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 10 Οκτωβρίου 2007.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οχι μ αρεσει αυτο το στυλ γραψιματος.Ουτως ή αλλως εχει μεγαλωσει γενεες και γενεες  
     
  2. secret38

    secret38 New Member

    Νομίζω πως δε χρειάζεται Dora..!!!!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ουφ ανακουφίστηκα. Νόμισα για μια στιγμή πως πάσχω από αθεράπευτη βανιλίαση.  
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    με κάνει και νίωθω πολύ εγωιστής μία τέτοια διαδικάσια "του τι είναι πολύ καλό επάνω μου" προτιμώ να το κρίνουν άλλοι αυτό ,μακάρι να είχα κάποια σχέση με κάποιο άτομο να απαντήσει εκείνη για εμένα ...
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Θεωρω πως η λεπτομερή περιγραφή του σωματος μου δεν είναι η ζητούμενη... αλλα πως το σώμα μου έτσι όπως το βλέπω... γυμνό... μπορεί να προσφέρει σε Κείνον ικανοποίηση.
    Ήδη έτσι όπως το βλέπω... γυμνό, νεανικό αλλα όχι κοριτσίστικο πλέον, με τις καμπύλες του κ ενα βλέμμα (απ'οτι μου έχουν πει έχω πολυ εκφραστικά μάτια) που το μονο που λεει ειναι "Δική Σου" όταν θέλει απλά την απόλυτη παραδωση μου... "Ελα, να με Υποταξεις" όταν Θέλει λίγα "ζόρια" που θα Τον Κάνουν να με Βουτήξει από το μαλλί και... (η συνέχεια περιττή   ξέρετε τωρα) από κει κ πέρα λοιπον... αφού Τον Ελκύει ερωτικά αυτό που βλέπει σε συναρτηση με τα εγκεφαλικά ερεθίσματα που ανταλλάζουμε (κ δεν χρειάζεται να μου πει πως με Θελει... το καταλαβαίνω) μπορεί να Τον Ικανοποιήσει με κάθε τρόπο που διαθέτει κ με όποιον τρόπο Του Αρέσει.
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @dora: γλαφυρότατη περιγραφή <χ>, το χαδι ήταν στο προηγούμενο ποστ σου, σ' αυτό ήταν η ίδια η πράξη με την γνωστή πάντα ποιότητα γραφής.

    Ειρρηστω εν παρόδω άν το γεγονός πως ανήκεις ήτο πιο εμφανές δεν θα είχα υποπέσει στό λάθος της γενικεύσεως περί κυριάρχων το όποίο σωστά εντόπισες. Mea culpa αν και θα μπορούσα να επικαλεσθώ τα ελλειπή δεδομένα <χ>.
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    /me smiles @ SMiss_angel2307
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    MasterJp, χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει. Και τα ράσα δεν κάνουν τον παπά (ούτε η κελεμπία τον Δρυϊδη). 
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @dora: Διατηρώ την ίδια αποψη για τους κολαούζους με αυτη που διατηρώ για τους παπάδες. Δεν με απασχολουν ουτε αφορούν τα χωριά που φαίνονται, παρα μόνον αυτά που δεδηλωμένα είναι. <χ>

    ΥΓ. Ο Δρυίδης πιστεύω είναι μια χαρα στο Γαλατικό χωριο, δεν βλέπω τον λόγο να τον ταλαιπωρούμε με μεταθέσεις και ταξίδια σε αλλα νήματα στην ηλικία του.
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2008
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    τα σημεία που μου αρέσουν περισσότερα είναι αυτά με τα οποία προτιμά να παίζει και ο ίδιος,όπως το στήθος μου,μεγάλο,βαρύ,οχι πεσμένο,τουρλωτό.οι ρώγες μου πάλι,σκληραγωγημένες-24ωρες κόκκινες κούνιες θα έλεγα,με τις οποίες παίζει ώρες,"πέρα,δώθε,πέρα,δώθε" δίχως να χορταίνει.τα πόδια μου που τα χαϊδεύει ,οι πατούσες μου,που του αρέσει να τις τρίβει και να μου χαϊδεύει τα δαχτυλάκια...και τέλος ο κώλος μου,στρογγυλός και μεγάλος...βλέποντας τι περνάει κάθε φορά θα έλεγα πως είναι ενα κομμάτι μου που δίνει μεγάλη ευχαρίστηση στο Αφεντικό μου...
    το κορμί μου...ένα 24 πάρκο,το οποίο και τις 24 ώρες δουλεύει,δίνει χαρά σε αυτόν...
    το κοιτάζω στον καθρέφτη και καταλαβαίνω πόσο διαφορετικό είναι απο εκείνο που βλέπω να καθρεφτίζεται στα μάτια του.δεν στέκεται στις όποιες ατέλειες-τις οποίες βέβαια φροντίζει να διορθώσει-αλλά στο οτι του ανήκει ολοκληρωτικά και οτι μπορεί να του προσφέρει ικανοποίηση με όποιον τρόπο επιθυμήσει ο ίδιος.
     
    Last edited: 20 Ιανουαρίου 2008
  11. zou

    zou

    Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    Αχ μπορω να γραψω κ εγω...?

    Εγω αυτο που θελω του προσφερω ειναι ενα κορμι, με τα καλα του και με τα κακα του... Αλλα το κορμι που εκεινος επιθυμει να εχει στα χερια του, να το χαιδευει και να το βασανιζει με ποικιλους τροπους... Του προσφερω ακομα απιστευτη υπομονη, αλλα και ενα πνευμα (λιγο απο σπαρτακο μερια) που του αρεσει να δαμαζει... του προσφερω 2 πρασινα ματια που τον κοιτουν με αγαπη και υπερηφανια...

    Του προσφερω το "εγω" μου, για να το κανει εκεινος οτι επιθυμει...
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Προσφορά ικανοποίησης

    @tereza: ποια από τις παρακάτω ερμηνείες / έννοιες της υπομονής θα διάλεγες;

    υπομονή η [ipomoní] O29 : 1.η ιδιότητα εκείνου που μπορεί να περιμένει, χωρίς να βιάζεται, διατηρώντας την ηρεμία του: Eξαντλήθηκε η ~ μου / έχασα την ~ μου να τον περιμένω τόση ώρα κι έφυγα. O γονιός / ο δάσκαλος πρέπει να έχει ~ με τα παιδιά. Aγωνίστηκε με επιμονή και ~ για να πετύχει. H ~ έχει και τα όριά της. || το χάρισμα που έχει κάποιος να υπομένει, να ανέχεται δυσβάσταχτες ή απλώς δυσάρεστες καταστάσεις: Πώς κάνει ~ μαζί του τόσα χρόνια! Tα δέχεται όλα με ~. Γαϊδουρινή ~, πάρα πολύ μεγάλη. (έκφρ.) ιώβεια* ~. ΦP χαρά* στην ~ του! 2. η ιδιότητα εκείνου ο οποίος ασχολείται με κτ. μακρόπνοο, λεπτομερές και κουραστικό χωρίς να αποθαρρύνεται: Θαυμάζω την ~ του καλλιτέχνη που έφτιαξε αυτό το ψηφιδωτό. Έργο υπομονής, που απαιτεί την παραπάνω ιδιότητα. (έκφρ.) κάποιος / κτ. είναι της υπομονής, για κπ. ή για κτ. που είναι πολύ αργό. [αρχ. ὑπομονή]