Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσωπικές εμπειρίες από κλυσματα, υπόθετα, ενέσεις...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 10 Ιουνίου 2015.

  1. βολταρεν κοκταιηλ με κατι αλλο που δεν θυμαμε για την πλατη ακομα τσουζει ο πισινος μου..... κακια εμπειρια...... 
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εκανα το κοκτειλ περσι τετοιον καιρο!!!!
    Δεν μ επιασε γιατι ειναι το νευρο κι οχι μυς. Πηγαινα καθε μερα στο φαρμακειο με μια διεστραμενη ευχαριστηση να νικω τη βελονα!!!!!!! Να χαλαρωνω τον μυ οταν τον τρυπαει!!!!!! Η φαρμακοποιος μου εδωσε συγχαρητηρια για τη ψυχρεμαιμια μου!!!!!!
    Αντε να της πεις οτι δεν ειμαι ψυχραιμος ανθρωπος....... Διεστραμενη ειμαι μανδαμ!!!!!!! Χαχαχα       
     
  3. conner

    conner Contributor

    Και οι articlox πονάνε πολύ!!!
     
  4. conner

    conner Contributor

  5. conner

    conner Contributor

  6. conner

    conner Contributor

  7. conner

    conner Contributor

  8. nancycd

    nancycd New Member

    Κλυσμα.. κάτι που έχω κάνει αρκετές φορές
    Απαραίτητο για το πρωκτικό σεξ
    Δεν σας κρύβω ότι ένα από τις φαντασιωσεις μου είναι να μου το κάνει κάποιος άλλος ...
     
  9. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Υποθετο με μπουκοβο -  ; Πρεπει να το αναφερουμε στους τροπους τιμωριας))))))))
     
  10. conner

    conner Contributor

    @sokolata πάντα επίκαιρη!!!
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Η στιγμή που τρύπας το δέρμα με φόρα και το αστραπιαίο τίναγμα των οπισθίων αξία ανεκτίμητη   
     
  12. conner

    conner Contributor

    Πριν κανεναν μήνα, συνόδεψα μια θεια μου... καμια πενηνταρια χρονών στο γιατρο. Είχε τη μέση της. Ο γιατρος αφου ειδε τις εξετασεις της εγραψε εκτος απο αλοιφη, πρωι βραδυ ενεσεις για μια βδομάδα...
    Ακόμα θυμάμαι το υφος της θειας μου